Askın kurban olsun sana veya kurban olurum sana

bu size ne ifade ediyor sıklıkla kullanırmısınız karsınızdaki kisi önemlimi bunu kullansanız herkese söylermisiniz özellikle sarhos oldugunuzda cakır keyfi söylermisiniz karsınızdaki kisiye cok merak etmisimdir karsınızdaki kisi önemlimi kim icin kullanırsınız sadece sevgilinizi kız arkadasınızı düsünüp degerlendirin sevmek ve asık olmakmı gerekir tesekkurler sımdiden

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• evet aynen öyle benim için özel olmayan biri ya da birilerine kullanmam o kelime gerçek sahibine çok yakışıyo çünkü :)

1|0
    0|0
    • sevgilim duygularının belli olmadıgını söylüyor ictiginde bir kac kez söylemisti ne düsüneyim sence

• öyle diyosun

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu cümleyi anneler çocuklarına, sevgililer manitalarına, karılar kocalarına, kocalarda karılarına söyler.Yani bu kelimeyi sırf bu insanlar için kullanıma sunmuşlar, diyer insanlara kullanıldığı zaman kullanım amacı dışında kullanılmış olur.

1|0
    0|0
    • sevmedigin bir bayan icin kullanırmısın

• O zaman demezlermi insana bu ne perhiz ne lahana turşusu diye.Sen bence sevin utandığından söyleyemiyordur seni seviyorum diye.

• :))

• aşkım seni seviyorum kurban olurum sana gibi içerisi yalanla doldurulmuş hileyle bastırılmış kurnazlıkla sıvanmış bu 3 kelimeyi kullanmak bana saçma sapan geliyo sizi tenzih ederim hatta herkesi tenzih ederim ama bana göre böyle.

0|0
    0|0
    • sizi cok yaralamıslar galiba sevdigin

• bu yaralandığımdan değil mantıklı düşünmemden kaynaklanıyor. bende bunu anlamıyorum burda her kız bunu yapıyor soru soruyor cevap veriyoruz yorum aynen şu : anlaşılan size baya acı çektirmişler ya da bu cevabın değişik versiyonları :S

• :))

• link

bu olmasın söyledigin

0|0
    0|0
  • her zaman her fırsatta kullanırım ona bunları :))

1|0
    0|0
    • sevdiginemi

• hem sevdiğime hem nişanlıma hemde ahiretliğime ne fark eder hepsi tek olduktan sonra ve bven onu çok sevdikten sonra gerekirse bütün hayvanlarımı kurban ederim ona :)

• özel olmayan birine kullanmammı diyorsun sevgilim icince sürekli söyler ama icince neden icince söyler anlayamıyorum normalde kullanmaz

• o ne be anne lafı ooooooo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ole solemem,dogru bulmuorum,cunku bitek Allaha kurban olunur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...