Dün akşam Galatasaray Nasıl bence iyi değildi ama kazanmasını bildik?

Çok iyi değildik tabi Karabüksporun kapanmasının etkisi büyüktü bunda ama son saniyeye kadar koşan bir takım vardı sahada Riekerink te şunu gördüm oynamayan oyuncuya 1 dk bile tahammülü yok Linnesi 36 da aldı oyundan bu çok iyi birşey iyi değilseniz oynayamazsınız mesajı veriyor buda oyuncuları ateşler... Dün akşam en beğendiğim oyuncu Tolga ciğerciydi çok koşuyor pasları yerinde Lassana Diarra Gelirse Selçuk biraz zor görecek gibi formayı bide Josue geldi İnşallah oyunumuzu daha da güzelleştirip bu sene şampiyon oluruz

0|1
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Biz hep sanstan aliyoruz maclari valla

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maç pozizyonlara baktığımızda Karabüksporın hakkıydı denbilir kötü oynadık 3 puan aldık ama kondisyon olarak daha hazır değil bu takım hele Serdarın kaçırdığı pozizyon maçın kader anıydı Muslera yine çok iyiydi orta sahada Tolga Ciğerciyi beğendim Selçuk v Sneijder hazır değil Erende pivot tipli santfor kaç tanede kafayla top indirdi atamadılar en sonunda golü çok çok iyiydi sonuç olarak futbol kötü 3 puan güzel.

0|0
    0|0
    • 3ay

eren tam istediğimiz santrafor top indiriyor çook biraz daha takıma alışır formunu bulursa geçen sene gomezin beşiktaşa yaptığı etkiyi yapabilir...

• 3ay

İnş. Evet sırtı dönükte oynama özelliğine sahip olması büyük avantaj.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu senede şampiyon BEŞİKTAŞ

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Galibiyete bakıp kimse aldanmasın, yeni kırılmış takıma karşı bile çok fazla pozisyon verildi. Midir da her maçı kurtaramaz. Eren son saniye attı ama yetersiz forvet için

0|1
    0|0
    • 3ay

evet bizim bir forvete daha ihtiyacımız var ben olsam bunu genç atletik bir forvetten yana kullanırım bu sene avrupa yok sonuçta... bize bir orta saha lazım öncelikle dün akşam selçuğu hiç beğenmedim

• 3ay

Selçuk eskisi gibi değil uzun zamandır , orta saha yumuşak kalıyor

• 3ay

evet lassana diarra gelirse çook iyi olacak o zaman selçuğu keser riekerink josue diarra ya da tolga oynar

• Maçı dün bende izledim bende hazır bulmadım GS'ı işin açıkcası ama ilk maçtı ve önemli olan 3 puanı almaktı. İler ki haftalarda özellikle 5. hafta beşiktaş maçna kadar hazır hale gelir. Maçın en çok koşanı dediğin gibi Tolgaydı maçta 111 km koştu

0|0
    0|1
    • 3ay

evet daha hiç hazır değildik ama toparlarız

• 3ay

aynen öyle diarra gelirse çok iyi olacak tolga diarra ya da diarra josue oynar orta sahada hem selçuk pek iyi değil hem kendini toparlasın

• 3ay

düzelir hiç sıkıntı yapma ilk maçlar bunlar

• her maç muslera olmaz..

0|1
    0|0
    • 3ay

muslera bize çoğu zaman maç kazandırıyor zaten kurtarışlarıyla geçen senede çok kaybetmememizi önledi...

• 3ay

karabük'ün forvet hattı az becerikli olsa 3-4 tane atarlardı

• inşallah bu sene şampiyon oluruz :)

0|0
    0|1
  • Hakem galatasaray gol atana kadar maçı uzatırsa kazanmasını bilirsiniz tabi

0|2
    0|0
Yükleniyor...