Güneş gözlüğü takanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? siz niçin takıyorsunuz

Sizce güneş gözlüğü insana değişik, güzel bir hava katıyor mu?

kimisi güneş gözlüğünü aksesuar olarak sadece saçlarının arasında taşır kimisi de zararlı ışınlardan kurtulmak için takar. peki ya siz?

• Aksesuar olarak, hava katsın diye
    56% (5)67% (8)62% (13)Oy Ver
  • Zararlı ışınlardan korunmak için
    44% (4)33% (4)38% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• tek amacım zararlı ışınlar,takmadığımda gözlerim ağırıyor.eğer güneşten rahatsız olmasam takmazdım heralde:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• kullanmaddan önce hawa kattıgını düşünürdüm gereksız bulurdum ama alıştıktan sonra ne kadar buyuk bir nimet oldugunu anladım :) takmadan çıkmam

0|1
    0|0
  • gözüme güneş geldiğinde çok, direkt gözümden yaş iner bu yüzden takıyorum. zaten uzağı göremiyorum hepten zararlı ışınlara maruz bırakmamak lazım..

0|2
    0|0
  • ışıktan dolayı

0|1
    0|0
  • Aksesuar olarak kullanırım daha çok

0|1
    0|0
  • öncelikle ben balıkesirde yaşıyorum güneşli yani bura güneşli yerde takmak iyi geliyor gözlerime :D tarz da duruyo ama genellikle aksesuar olarak takmam gözleirm problemli olduğu için takarım

0|1
    0|0
  • neredeyse kullanmam, kullanırsam da saçlarımın arasına..

0|1
    0|0
  • çok imreniyorum ben aynen dehşet havalı olabiliyor ama uygun gözlüğü bulmak zor,şahsen ben yıllardır bulamadım :( kullanmıyorum o yüzden :((

0|0
    0|0
  • Genel de takmayi unutuyorum.

0|1
    0|0
  • genelde sabah gözlerim şiş olur o yüzden takarım gözlerim zaten küçük daha da küçülüyorlar kimsenin benim o japon halimi görmesini istemem doğrusu ((:

1|0
    0|0
  • Taç niyetine <3

0|1
    0|0
  • Zararlı ışınlardan korunmak için

0|0
    0|0
  • ben hiç takmıyorum rahatsız ediyorlar

0|0
    0|0
  • Aksesuar olarak, hava katsın diye benim gibi :D

0|0
    0|0
  • gözlerimin kenarları kırışmasın diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gözlerim hassas güneş ışığı direk vurunca kan oturuyo gibi oluyo o yüzden takıyorum.

0|1
    0|0
  • Bİr ben takamıyorum galiba şu meleti. Sanki herkes bana bakıyormuş gibi geliyor. Bir de hava atma gibi bir durum ortaya çıkıyordur diye takamıyorum.

0|1
    0|0
  • Dereceli güneş gözlüğüm var. Özellikle araç kullanırken takarım. Çünkü güneş ışığı gözlerimi fazlasıyla rahatsız ediyor, gözlerimi çok kısıyorum.

0|0
    0|0
  • şehirler arası çok yol yaptıgımdan güneş yolu görmemi engelliyor çoğu zaman.mecburıyetten takıyorum.

0|0
    0|0
  • güneş gözlügü dedin de aklıma bu geldi :D

0|0
    0|0
  • Taç niyetine <3

1|0
    0|0
  • insanların bana bakmalarından rahatsız olduğum için yaz -kış takarım

0|0
    0|0
  • güneş gözlüğünün ne havası olcak la değişik?

1|0
    0|1
  • günüş ışınlarından korunmak için

0|0
    0|0
Yükleniyor...