Aranızd Bisikletten Anlayan ve PROFESYONEL bisiklet kullanan varsa bir Bakar mı?

Aranızd Bisikletten Anlayan ve PROFESYONEL bisiklet kullanan varsa  bir  Bakar mı ?
bisiklete başlamayı düşünüyorum , (bisiklet benım degıl ) salcano ng 650v ' ve yol lastıgı yoktu orjınal lastıkle yol aldım bir deneme yapmak istedim uzun yıllar bisiklet sürmedim ve hamlık vardı acemi ve yeni başlayan biri için bu değerler nasıl? normal mi? idare edermi? yoksa bir potansiyal varmıdır? sigara da kullanan biriyim. (max hız 37 bayırdan ındım en son büyük ihtimal orda oldu). bisikletten anlayan biri yardımcı olursa benim için iyi olur. (ögrenmek ıstedıgım aslında su cok yavas ve vasat mı yoksa normal degerler zamanla gelısırsın mı. s vasatsa hıc bisiklet almayım diyorum bizden olmaz demek ki gibisinden.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• vallahi amcamın 94 den kalma yarış bisikleti var shimanonun shimanomun olan herşeyi kullanabilirsin kardeşim öyle diyim sana he tavsiye istersen hız seviyosan ince tekerli yokuş ya da topraklı engebeli için ise kalın tekerlekli bisiklet en iyisi zaten salcano başka yok hurdacı bile 250 tl istiyor geçen sordum

0|1
    0|0
    • 3ay

birde sigara kısmını görmedim sen kullanırken ciğerlerin yanmış gibi oldumu?

• 3ay

ciğerlerım yanmıs gıbı olmadı da vucudumdakı yağların yandıgını siddetle hissettim :D

• 3ay

benim ciğerlerim yanıyordu sanki şu nefes alıp verme olayında yokuş çıkarken

Yükleniyor...