Sevgilim kilo veremiyo?

Sevgilim zayif bir erkekti Şu an 19 yasinda ve 96 kilo biz 3 senedir sevgiliyiz ve ilk defa bu kadar kilolu gördüm. Cok yiyoruz ama ben kilo almıyorum 19 yasinda ve 50 kiloyum. Cok psikolojisi bozuldu kilo veremiyo nasil vericek yardim edin duzenli beslensin cart curt demeyin midesi buyumus kendini durduramiyo iradesi yok spor deseniz fayda etmiyo nolcak boyle nasil. olcak?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle psikolojisini düzeltmen gerek. onu hep motive et ailesiylede konuş destek ol herşey kafada başlar çünkü onu zayıflamaya yoğunlaştır tabiki en önemliside iyi bilinen uzman bir doktora götür gerekirse ameliyat olması gerek

2|0
    0|0
    • 3ay

Diyetiysen yardimi alsak faydasi olur mu

• 3ay

Tamam tesekkur ederim sagolun

• 3ay

rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Tiroid bozukluğu olabilir. Kilosu zararlı seviyeyi aşmış. Kendi başına aşmaya çalışmak yerine doktora gidip kan tahlili yaptırıp yardım almayı denesin.

2|0
    0|0
    • 3ay

19 yasinda birine gore 96 kilo cok dimi

• 3ay

Yaş değil, boyla bağlantılı ama 96 çok maalesef. Üzülmesin ve dediğim gibi yardım alsın. Kilo çoğu hastalığın başlangıcı olabiliyor.

• 3ay

Boyu 1.83

Erkekler Ne Diyor 3

• az yesin diyemiyoruz, sporda yapsın diyemiyoruz.. ne bekliyorsun bizden cevap olarak? al eline testere böl ikiye 50 şer kilodan iki tane sevgilin olur

1|1
    0|0
    • 3ay

bir hap falan var mi ya da baska bir yol olarak sormuştum hayır bilmiyosan bos yapma

• 3ay

aferin

• 3ay

Harikasın kanka

• Diyetisyen gitsin

0|0
    0|0
  • spor deseniz fayda etmiyor mu :D siz bu kafayla...

0|0
    0|0
    • 3ay

Kac kere spora gitti. Biliyoruzda söylüyoruz

• 3ay

kızım sana ne desem boşa burada kim ne derse de boşa o kiloyla seni siksinde sevgilin aklın başına gelsin şişko der montofon

• 3ay

sevsin sana giren çıkan ne ya hadi uza uza senle ugrasamam velet senin yuzunden bildirimlerimi kapatıyorum hadi sutunu ic uyu yarin okulun vardir 😂😂😂😂

Kızlar Ne Diyor 2

• Beslenme alışkanlığını değiştirerek midesini küçültecek, yürüyüş yapacak daha sonra tempolu koşu yapacak. Düzenli beslenmesi şart midesini küçültmek için. Cart curt demeyin demişsin ama başka yolu yok. Ha midesine kelepçe taktırabilir bir ihtimal.

1|0
    0|0
  • İrade yoksa fıs.
    Olmaz yani. Spor şart! Az yemek değil sağlıklı yemek önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...