Siz olsanız ne yapardınız söyler misiniz?

Yakında düğünüm var ve yarın çeyiz gidecek.. Nişanlımın arabası yok ufak bir kamyonet kiraladı... Halamlarla birlikte çeyiz yerleştirmeye gidicez ve size araba tutamam kendi imkanınızla gelin diyo bana siz olsanız ne yapardınız söyler misiniz?

Güncellemeler:
Lütfen ''evlenmekten vazgeçerdim'' gibi cevaplar dışında farklı cevaplar alayım.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenip birlikte yaşamaya başlayacak, iyisiyle kötüsüyle bir ömürü birlikte geçirmek üzere yüzlerce insanın önünde söz vereceksiniz.

Üçün beşin hesabını yapmayın, o mu verecek, bu mu verecek diye. Parası olan versin, fazlada büyütmeyin. Aynı tavrı karşıdan da göremiyorsanız vazgeçin bu işten.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İçimden derimki ben bir geleyim şu düğün bir geçsin ondan sonra görürsün sen falan derim .. uslup yanlış arabada tutacak gelecek yardımda edecek ya bu işleri bilmiyor ya da arada kırgınmlıklar olmuş .. ya da ailesi öküz

0|0
    0|0
  • ne yapacan ki yani alternatif mi var

tutacan işte araba

eğer onu tanıyorsan zaten bilmen lazım sıkışıktır evlilik arifesi

haa tanımıosan zaten geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • abartmamak lazım bence herşeyi de erkekten beklemek olmaz zaten düğün yükü stresi korkusu vs. baya gergindir oraya kadar da bir zahmet kendiniz gidin artık

0|0
    0|0
  • parası mı yok bunun

1|0
    0|0
  • altı üstü bir araba kiralayacaksınız ya günlük 80 liramı 100 liramı ne onuda verecek paranız yokmu? o tutamıyorsa sen tut alla alla :@

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adam demek ki sıkışık kız tarafımı versn parayı ne olcak ki sen ben mı var şmdiden başladysa para davası o evlilk fazla sürmez

0|0
    0|0
  • ya sonucta onlar senn halansa onunda halası olcak ne yanı tutsa ne varr hayret bısee bı ısı bozcak ya

0|0
    0|0
  • e kamyonet tutmuş?oraya gitmek çok mu zor?

0|0
    0|0
    • tuttuğumuz ev benim semtime uzak yoksa sorun olmazdı...

• damat dururken kız tarafı mı verecek yani taksi parasını.

• bu işler nasıl yürür detaylı bilmiyorum,fikrimi syledim

Yükleniyor...