Ne zaman dinlerden tamamen arınmış bir dünya olacak?

Simdi dinlerin celiskileri ve tutarsizliklarindan bahsetmeyecegim dunyada insanlari nasil kutuplastirdigi ve savaslara sebep olarak coluk cocuk kadin denmeden kac insani canindan ettigi belli bu inanc fanatizminin bir afyon olup insanlari uyuttuguda belli merak ettigim nokta bu dogmatik bilgiler ve gokten indigi sanilan kitaplara insanlar ne zaman inanmayacak artik?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Dinler insanları yönetebilmek için vardır. Ne zaman inanmayacaklar biliyor musun? Gerçekten düşünmeye sorgulamaya başladıkları zaman ;)

0|0
    0|0
    • Dinler dünya ve ahiret mutluluğunu sağlamak için vardır. Hayat ve evren üzerinde gerçekten kafa yoran bir insanın dinsiz kalmasına imkan yoktur.

• Dinler bu dünyaya mutluluk getirmedi.. İnandığım tek şey Allahtır, yaradan, tanrı adı her neyse.. Onun dışındaki kitaplar vs hepsi tutarsız okudum oradan biliyorum. İnsanların çoğu kuran-ı kerimi okumadan ibadet ediyor ki bu çok yanlış, boşuna.

• Ben öyle bir dünyadayım zaten

0|0
    0|0
  • bence bu senin dünyan gerisini boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• (Kâfirler) istiyorlar ki, Allah’ın nûrunu, (İslâm dinini) ağızları ile (kötü söz ve iftiraları ile) söndürsünler. Allah ise, nûrunu tamamlıyacaktır; isterse kâfirler hoşlanmasınlar.(Saff 8.)

0|2
    0|0
  • yeter la bir bitmediniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...