2 ve 3 yıldızlıların nedir bu karın ağrısı?

Özellikle 3 yıldızlıların. http://haberkarakartal.com/fenerbahceye-feto-sorusturmasi/ bunun gibi bir durumdayken Galatasarayın "sadece" UEFA şampiyon kadrosundan bazı oyuncularının (kaldı ki haricen Ertuğrul sağlam, belözoglu vs de var) cemaat tarafından kullanılması sonucunda bu olay bir gün Fransız bir gün fetosaray diye diye 111 yıllık klübün adını lekeliyor, çalışılıyor.
Feto, o yıllarda bu oyuncularla karşılıklı çıkar ilişkisine girmiştir, bu doğru. Lakin bu ilişki sandığınız gibi para verelim iyi oynasınlar, yönetime para verelim, yönetime girelim takımı iyileştirsinler değildir.
Futbolcular toplumda aynı zamanda iyi bir mevki (hakan şükür=milletvekilliği) istediler, paradan ziyade. Feto ise isim yapmışi başarılı futbol aktörlerinin de "kendilerinin arkalarında" olduğunu göstererek güç sahibi olmaya çalışmıştır.
Şimdi soruya dönecek olursak, nedir bunların derdi sizce, nedir sizin derdiniz az yıldızlılar?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu soran senden rica ediyorum benim görüşün altına şu Avatar Cedkan'ı etiketlede yorumumu okusun.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Fetöcü bir Türk hakemi tutukladılar. Kariyeri boyunca hiç kart vermemiş cincona kabul edin artık

0|1
    0|0
    • 3ay

Gs ye kart vermemesi gs nin suçu mu? Aklına sokayım senin. Yönetimde, üyelerde böyle birisi çıkmadı. Hakemlerin kimde taraf olduğunu görüyoruz yıllardır. Şu şikeyi yaptığınızı bir kabul edemediniz. Azize bile ben şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım diyor. Hala yapmadık diyorsunuz harbi ma lsınız ya. Şikeyi geçtim bu feto olayında da ne ml olduğunuz ortaya çıktı. 30 tane fetöcü sizin yöneticiniz çıktı. Kabul edin bişeyi boş yapmayın.

• 3ay

Hıı çok haklısın tabi

• 3ay

Böyle yaptığın sürece haklı olacağım, sağol.

Erkekler Ne Diyor 1

• Saçmalık tamamen. Fetö Amerika'nın örgütü. Amerika Süper Lig şampiyonunun kim olacağını neden belirlesin? Adamların umrunda mı? Bunların amacı Türkiye yönetimini ele geçirmek.

0|0
    0|0
    • 3ay

Futbolda büyük bir kitle söz konusu olduğundan, futbolu maşa olarak kullanabiliyor. Bunu yazmayı unutmuşum.

Yükleniyor...