Duygularını anlayamıyorum, lütfen yardım!

Dersaneden bir arkadaşım var. İkimizde metal müzik dinlediğimiz için bana love metal şarkılar öneriyor. Kulaklığını benimle paylaşıyor. Her hafta yanyana oturuyoruz. Beni görünce gülümsüyor ve ben ona bakmadığımda onun bana baktığını farkettim. Sınıfta tek konuştuğu kız benim. Ders çıkışları beraber yürüyoruz ve benim için yolunu uzatıyor. Beni sürekli korumaya çalışıyor. Deneme sınavlarında çözemediğim sorularımı çözüyor. Saçlarımı toplamayınca daha güzel göründüğümü söyledi. Onun yanında hep konuşmamı istiyor. Bizi görenler sevgiliyiz zannediyor. Beni tek gördüklerinde sevgilin nerde diye falan soruyorlar hep.Ben de ondan hoşlanıyorum ama onun duygularından emin değilim. Çünkü bana sürekli sınıfındaki kızlarla neler yaptığını anlatıyor. Kıskandığımı anlayınca yine aynı şeyler. Çok saçma bir filmi sadece güzel bir kız için izlediğini söyledi. sınıfındaki kızların saçlarıyla oynadığını ve bunu çok sevdiğini anlattı. Geçen hafta bana saçlarınla oynamadan nasıl duruyorsun diye sordu ve bu hafta da saçlarınla oynayabilir miyim dedi. Ben de sinifindaki kizlarada böyle şeyler yaptığını söylediği için sinirlenip izin vermedim. Tanıştığımız ilk gün beni facebooktan ekledi 2,5 ay oldu ama hala telefon numaramı almadı. Bu çocuk benden hoşlanıyor gibisinden havalara girmek istemiyorum bu yüzden size danışmak istedim. Sizce sadece çapkınlık mı yapıyor yoksa gerçekten benden hoşlanıyor mu?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk başlarda bu çocuk kesin bu kıza aşık diye geçiriyordum kı yazının sonuna gelene kadar.. Böyle tipler var, her kızı etkilemeye çalışır her kızı elde etmeye çalışırlar. Onun duygularından ne sen ne başkası emin olabilir. Bence onunla açık açık konuş utanıcak bişey yok. Bi gün ona karşı açık olmadığın için pişman olabilirsin çünkü..

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumun için. Gerçekten çok dengesiz davranıyor. Bazen en yakın arkadaşım bile bu çocuk sana aşık derken, bazen ne yapmaya çalıştığı belli değil diyor. Ben de ilk defa bir erkekle bu kadar yakınlaştım o da müzik,film,kitap kültürümüz aynı olduğu için. Açık açık nasıl konuşabilirim; benden hoşanıyo musun falan gibi mi? Bana en son dinlettiği şarkı tom waits'in I hope that I don't fall in love with you şarkısıydı. Şarkı herşeyi anlatıyor aslında ama bir de benimle konuşsa :D

• Girmedim ya, oyle havadan sudan konustuk. Dersler hakkinda falan. Sms yapmiyorum ben hic whatsappin varsa ordan konusabiliriz.

• ihihih sms in yok sanırım

Yükleniyor...