Ben hakemler olmaz ise Gs ligden düşer dedim ve 90+3 bitirmedigol oldu?

Hakemler kaldığı yerden devam mı ediyor. Sizce maçı neden uzattı.

• Haklısın hakemler Gsyi kollamaya devam ediyor.
    A seç
  • Gs zaten atardı gol.
    B seç
  • Gsliyim ama haklısın neden fazla oynattı anlamadım.
    C seç
  • Bilmiyorum.
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• Maçların çoğu uzar işinize gelmeyince kulp bulmaya devam edin

0|3
    1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 90+3 te olsa bir takim orta saha ilerisinde atak halseyse ve savunmanin topa herhangi bir temasi yani atagi kesici bir hareketi olmazsa atagin sonuclanmasina gore mac bitirilir. Mal misiniz? Turkiye kupasinda feneri super kupada bjkyi gomduk biz duseceksek sizin her sekilde dusmeniz lazim hahahhs

0|1
    0|3
    • Top 90+3.20 'de top nerde orta sahada atak pozisyonun da değil ve hakemin ben.
      2. Bjk yi de ofsayttan gol atarak yendiniz unutma.

• İlk kuralları öğren sonra gel.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 12

• Karabük hak etti ama 3 dakika uzatma verilen maçta 90+4 te yediler
    Gsnin defasından geçen top sayısı Osmangazi köprüsünden geçen araç sayısından fazla. Başka takim olsa 3-4 atardı...

0|0
    0|0
  • Uzatmalarda 3 dakika gösteriliyorya en az 3 dakikadır ilk yarıdada ikinci yarıdada bana göre az uzatma verdi hakemim diyorsun en az 3 dakika olduğunu bilmen lazım.

0|0
    0|2
    • 3 dakikanın uzaması için 3 dk içinde sakatlık olması lazım sakatlık olmadığıysa 90+3.00'da biter 01 olmaz saniye.

• Tamamda burda hata yok 20 snaiye chedcou orta açmış hadi 22. saniyede filan gol olsun zaten okadar durmuştur oyun belki 30 saniye bile yani boş konu tartışıyoruz kötü oynadık birşey diyomuyum doğruya doğru? Ama hakemlik birşey yok bunuda kabullenmek lazım.

• 90+30.40 da gol attı. 20 değil 40 saniye.

• Fetosaray dediler hakemsaray dediler, onlar dedi gs de gol attı... şaka şaka adamlar haklı :D

0|1
    0|0
  • Çekemeyen fblilerde olmasa lig çok sıkıcı olurdu ya arad ağlıyolar falan eğlenceli oluyor

0|2
    0|3
    • Karabük 2. lig takımı ezdi len sizi bu futbolu savunuyorsan yuh sana.

• Şikebahçe gibi yani

• Ankaragücüne 8 gol için şikesaray gibi yani.

• :D ya ne kadar kıskancsınız tamam 4 yıldızınız yok diye anladık bunlar.

0|0
    0|0
  • Dün fener maçı neden o kadar uzadıysa , bu günde o yüzden.

0|0
    0|3
    • 2 dakika adam sakatlandı ondan uzattı Gsde sakatlanan varmıydı.

• İzle sonra gel karşıma.

• 11 dakika konfeti , 2 dakika oyuncu değişikliği. Beceriksizlik abidesi futbolcular.

• Sanki hakemin kronometresini görmüşlerde gelip burada yorum yapıyorlar , yok 3 dk fazla yok 1 saniye bile geçiremezmiş miş

0|0
    0|0
  • hakem maçı niye uzattı biliyor musun sen sorasın diye kabullenin ya karalamayın gs yi yetti be

0|0
    0|0
  • +3 verdi +3'te attık. Problem?

0|0
    0|2
  • Muslera olmasa bildigimiz anadolu klübü gs

0|0
    0|0
  • Uzatmalarda taç atışını 1 dk da kullanan karabüklülerden dolayı. Yani fener ağlama :(

0|0
    0|0
  • Hakem gol olana kadar uzattı bu galibiyete seviniyorlar yazık

0|3
    0|2
Yükleniyor...