Kilo aldırıcı (gainer) önerebilecekler var mı?

sa beyler

boy 1.75
kilo 55
yaş 18

boyumun uzaması için erken yatıp kalkıyorum henüz 1-2 senem olabilir diye

boyum idare eder olmasına rağmen 1.65 lik kızın yanında zayıflıktan kücücük duruyorum benim en az 65 olmam lazım

yemeğe abanacağım ancak sporu barfiks + dambıl (evde) yapıyorum sadece , bunun icin gainer önerebilecek arkadaslar varsa cok sevinirim

rastgele..

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1.80cm - 70 kg - 18 yaş 9 ay once başladım spora başlamadan önce 55 kiloydum şu an 70 kg yum 90 a hedefim var kas kutlesini artırarak kilo almak için kalori miktarim 3000 se 3500 kalori alıyordum yagsiz kilo alıyordum gainer biraz daha basit karıştır iç bol kalori ama fiyatlara baktığında baya tuzlu onun yerine evine et sok dsha güzel :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• gainer kullanabilrsin ölçeğinde yuksek kalori oldugundan senin amacın sadece zayıflıktan kurtulmaksa gunluk alacgaın kalori mıktarını ıyı hesapla ortalama 2000-3000 kalori alman gerekbılır.. eger yıne kılo alamyorsan 500 arttır duzenlı olarak.. agzın hıc bos durmasın sureklı yemelısın... ancak amacın hem yagsız hemde hacım kazanmak ıse ozaman gainerı dıkkatlı kullan derım yaglanmaya sebep olablır.

0|0
    0|0
  • Hardline pro gainer. Kullandım etkisini gördüm. 2-3 ay kullan ve düzenli beslen istediğin kiloya kavuşursun.

0|0
    0|0
  • elite laps kullan

0|0
    0|0
  • hardline gainer

0|0
    0|0
  • Fitness yapıcak mısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...