''Abi'' dediğim birisinin aşk itirafı .

Abi yerine koyduğunuz kişiyle bir çok ortama girip çıkıyorsunuz ve günün birinde size aşık olduğunu söylüyor.Sizin bundan sonra ki tavrınız ne olurdu durum karşısında nasıl davranırdınız?Başına böyle bir şey gelen vardır cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar girip çıkarsnız olacağı budur. sonuçta bir erkek ve bir kadın nefsimize sahip olamıyoruz bazen...

0|0
    0|0
    • Hiç mi bir erkek bir kadın arkadaşlık ilişkisi kurmasın.

• Düşüncelerimi biliyor bir daha o konuyu açmayacağını en büyük korkusunun bu olduğunu söyledi.

• ozaman araya biraz mesafe koymak gerek ..

Erkekler Ne Diyor 10

• sen zaten hoşlansan ondan abi demezsin bu bir ikincisi madem hoşlanmıyosun muhabbetini kes bitsin

0|0
    0|0
  • Normaldir.Erkek kadınla kolay kolay arkadaş kalamıyor.Bu genelde bir evrensel gerçek.Kadın erkek bir arada yalnız gezdiği zaman bir etkileşim oluyor vesaire... Gayet doğal.Kişden kişiye farklılık gösterebiliyor tabi ki herkes için aynı durum söz konusu değil.Burada ne yapmak istediğin sana kalmış

0|0
    0|0
  • sen ne hissediyorsun. geçmişte ne dediğini nasıl gördüğünü boşver. şimdi artık ona alıcı gözle bir bak ve olabilir mi diye kendine bir sor. çünkü bu şekilde seven bir adamın sevgisi büyüktür ve ona bir şans tanınırsa seni mutlu etmek için her şeyi yapar.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle bir durum yok zaten onun arkadaşı benim sevgilimdi.

• o zaman yapacağın tek şey hiç bir ümit beslememesi için görüşmeyi tamamen kesmek. ancak onun sevgisine saygı duyduğunu ve suçlamadığını söyle, dürüst davrandığı için de teşekkür et. artık görüşmek istemediğini, eskisi gibi olamayacağınızı söyle. sakın bundan sonra eskisi gibi olalım, arkadaş kalalım saçmalığına girme.. konuyu hiç kimseye en yakın arkadaşına bile anlatma. çünkü bir şekilde ne dediğin kulağına gider ve başkalarına anlatman onu üzer. emin ol bunun başka yolu yok.

• Aşk denilen melet imkansız olanı seçmektir zaten helal olsun o adamın cesaretine kandırsa daha mı iyiydi bence normal karşıla aşk ferman dinlemez.

0|1
    0|0
  • çocuğun yerinde olsam her gün bunu dinlerdim link

0|0
    0|0
  • çocuğun içi gitmiş yazık ya

0|0
    0|0
  • owww çok kötü bir durum :s

ne desem ne söylesem bilmiyorum ki :s

0|0
    0|0
  • sevdiğim kız bana abi deyince

gerisi neydi hatırlayan var mı?

0|0
    0|0
  • seni seven bir insan var sonuçta

sevgilin varsa

sevgilin olduğunu söyle

eğer yoksa ve istemiyorsan

hayır dersin

tabi bunu kırmadan yapmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Kim gönderecek diye bekliyordum .

• ben de sayfada olmadığını gördüm site adına bıraktım

Kızlar Ne Diyor 4

• aranızda kaç yaş olduğu önemli 4-5 yaşsa bir sorun olmaz ama senden çok büyükse kaç aynen

0|0
    0|0
  • Abi kelimesi hic masum gelmiyor zaten bana.

0|0
    0|0
  • bende de öyle bir durum var biraz cesaretlendirsem açılacak diye bir şey de diyemiyordm soğuk davranıyordm özellikle bazen benm kızı bırakıp seni alıcam kimseye bırakmam gibi şakalar yapıyordu şimdi sevgiliyiz 7 gibi bir yaş farkımız var ama sıkıntı olmuyor çünkü ben olgun kafadaki erkekleri seviyorm

0|0
    0|0
    • soğuk davranıyordun bunları diyordun ama adam oradan çevirmiş şu anda sevgiliyiz diyorsunuz nasıl yaptı merak ettim :)

• benim kuzenim tam sekiz sene süründü peşimden ben nişanlanana kadar da umudunu kesmedi.ne dedim ne söyledim kar etmedi.ben beklerm sen yeter ki benim eşim ol dedi. çok zor bir durum. bence kırmadan uzaklaş yoksa işin cılkı çıkıyo

0|0
    0|0
    • Senin durumda çok zormuş kuzenin sürekli aileler falan.

• amcam bize geliyordu babam ondan bile rahatsız oluyordu.yengeme bizim eve adım attırtmıyordu. bir keresinde kısıra çağırdık kadıncağızı bizi azarladı bir daha o evden kimseyi görnicem burda diye. sonuçta abiydi ya ailem ikiye bölündü o salak yüzünden. kardeş kardeşe düşman oldu

• böyle olaylar yaşanınca daha kötü oluyor tabi.

Yükleniyor...