LÜTFEN YARDIM EDİN ÇOK ÖNEMLİ

Benim adım buğra sevgilimde ecem. Face'de Allahım lütfen canımı al diye bir durum paylaşmış ve bunu gorunce hemen yazdım ;

Ecem Ne saçmalıyosun sen ya.

Ben çok kötüyüm

Neden canım e oldu

ne oldu ?

Bugra benim canım yandı senin yanmasın

Senin canını yakanı ben yakarım...

Lütfen anlatırmısın

ne olduğunu

Ask meselesi bugra

Lütfen diyorum anlatırmısın ne oldu durduk yere ?

20:54

Moralim bozuldu ya sonra anlatsam

Lütfen şimdi anlat

Ve konuşma böyle sonlandı. Sizce ne olmuş olabilir bu kız neden böyle yapıyor daha 2-3 günlük sevgiliyiz.

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• sevgiliyiz diyorsun, aranızda bir problem de yok. allahım canımı al diyor sorunca da aşk meselesi diyor. yani sen şu anda tamamen başkasına aşık olan ve bu yüzden acı çeken bir kızla sevgilisin. bunda anlamayacak ne var? demekki aşık olduğu kişi ya başkasıyla çıkıyor, ya da onu reddetti. kız doğru söylemiş yol yakınken bırak gitsin, senin de canın yanmasın üzgünüm ama şu an onun için büyük ihtimalle sadece yedekteki elemansın..

0|1
    0|0
    • Okulda çoğu kızda peşimden koşuyo halbuki ben illede bu kızı severek büyük hata yapmışım demekki.

• sen gene de konuşmadan bir şey söyleme çünkü herkesin kendini savunmaya hakkı vrdır. ama durum böyle gözüküyor. öyleyse bile üzülme, madem peşinde başkaları da var kendini teselli etmekte zorlanmazsın.

• Haklısın dostum.

Kızlar Ne Diyor 5

• eski sevgilisi falandır. takılma. üstünede gitme. anlatmak isterse zaten anlatır. sen normal davran.

0|1
    0|0
    • '' Bugra benim canım yandı senin yanmasın '' Ne demek peki ? Acaba eskı sevgılısı bunu tehdit mi ediyo ?

• bak farkndaysan herkes üçüncü bir kşiden söz etmiş. bncede yol yakndan bırak yoluna bak :) hakkında hayırlısı olur inş.

• İnş diyelim :)

• eski sevgili veya yani sevgili olayları :D

0|0
    0|0
  • Eski sevgilisyle belki seni öğrenmiş canın yanmasın yani sana da zarar vermesin demek istemiş

0|1
    0|0
    • Yani arada kalmış kız bir yandan sanırım benı sevıyo ancak diğer yandan eski sevgilisi bunu tehdit ediyo gbi bişy mi ?

• Ya da numara yapıyo

• eski sevgilisi mi vardı?onu unutamamış galiba:/çok ilginç

0|0
    0|0
  • İlgi çekmeye çalışıyo olabilir.

0|1
    0|0
    • Bende ilkten öyle düşündüm ancak lütfen anlat diyince mesajımı daha görmedi yani demekki gerçekten önemliki mesajıma bile bakmıyor.

• Gerçekten bir sorunda olmuş olabilir ama ilgi çekmeye çalışıyo olması daha normal geldi bana. Facebookta genelde böyle durumlar paylaşanlar ne oldu , neyin var ? gibi sorular sorulmasını bekliyolar, daha fazla ilgi göstermeye çalış :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni terk edicek ve eski sevgilisine dönecek . Sende o günden sonra ondan intikam almak için yemin edeceksin ama sevdiğinden kılına bile zarar veremeyeceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...