Bir günlüğüne kötü biri olsaydınız, Kime ne kötülük yapardınız :D

Hep iyi olcaz diye birşey yok bu dünyada maalesef kötülerde mevcut. Peki siz onlardan biri olsaydınız ne kötülük yapardınız en çok :D

mesela ben bana nasihat veren bir büyüğe karşı gelirdim :D Nıhahahahahahahah

0|0
22|44

En İyi Erkek Görüşü

• zaten hep kötüysek napcaz?

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 43

• seninkisi kötülük değil.. onu şuanda bile yapıyorlar :) onun için hakkın boşa gidiyor.. :) bana öyle bir hak verilseydi ilk işim gidip tayyipi öldürmek olabilirdi.. böylece memleketimiz satılmaktan kurtulur ve bir süreliğinede olsa yine bize kalırdı :) ben tayyipi öldürdüğüm için cehennemde yanacağımı hiç sanmıyorum onun için vicdanım çok rahatlardı.. bu şekilde hergün kalkarken acaba bugün nereler satıldı diye uyanıyorum.. :) yakında o şansın bana tanınacağını düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • şeytanla pazarlığa girerdim en az kötülük yapan en fazla kötülük yapana 2 külçe altın versin diye

1|0
    0|0
  • Bende o büyüğün olaraktan 2 tokat çarpardım sana :)

3|1
    0|0
  • sana nasihat veren bir büyüğe karşı gelmeyi kötülük mü sayıyosun yaa :D ben kötü biri olsam erdoğan'a suikast düzenlerdim :D (buda kötülük değil ya neyse :D)

1|0
    0|0
    • düşün okdr iyi biriyimki hayalde bile kötülük yapamıyorum :D

• :D " iyiliğin yeryüzündeki şubesiyim " derdi bir arkadaşım. bayadır da haber alamıyorum bak. aklıma düştü eşek sıpası :D

• beni aldatan sevgilimin kötü olduğum için tüm onurumu şerefimi kişiliğimi kenara bırakıp kız kardeşiyle yatar bunu bilmesini sağlardım.

1|0
    0|0
  • senin ne masum hane kötülüklerin var :)

mesela ben bana nasihat veren bir büyüğe karşı gelirdim :D Nıhahahahahahahah

şu yalakalar ve 2 yüzlüler varya onları kazığa oturturdum hiç sevmem o tür insanları !

1|0
    0|0
    • ben canım yansada kötülük yapmamki :) yapamam yani ne biliym. En fazla allaha havale ederim

• en güzeli Allah a bırakmak ama bazıları yalvarıyor dayak için neyse sned bilidğin gibi yap yine de !

• komşu bir ülkeyi istila ederr onlara kendi ideolojimi zorla dayatırdım :P :P :P

1|0
    0|0
  • Sırp kasabını mahkemeden alır öldürene kadar işkence yapardım.

1|0
    0|0
  • Dunyanin en iyi insanini oldurmek isterdim ...

1|0
    0|0
  • Hep iyi biri değilim zaten..

1|0
    0|0
  • kendime yapardım öldürürdüm oni

1|0
    0|0
  • ben de senin kulaklarını çekmek isterdim :))

1|0
    0|0
  • ben o nasihat veren buyuğu ekmek bıçağyla ama kör olnınyla liğme liğme edrdm :) hangmzinki o buyuye ikarşı kötuyuz senınki bir anda iyilk oldu bak :P

1|0
    0|0
  • Dimi herkezde melekdi burda :) zaman zaman benmde kötülük yaptığım yanlış yaptığım oluyor inkar etmiyorum pişmanlıkta duymuyorum yanlış yapmadan doğruyu öğrenemezsin

1|0
    0|0
  • Susam hanım.. Yani topluluk açısından kibar takılıyorum şu an.. Fırsatını yakalasam bitireceğim o şekilde düşün..

1|0
    1|0
    • üfff havlayan köpek ısırmaz .s.s.s.s.s.sss

• üfff git başımdan slk şey.yönetim şikayetlerimizi neden önemsemiyo yia .s.s.

• gezegendeki bütün kadınları yakardım.hem günah işlemesin,hemde günah işletmesinler diye..

1|0
    0|0
  • kötü olan kendine niye kötüsün diye kötülük yapsam olmaz mı :)

1|0
    0|0
  • ben zaten kötü biriyim :)

1|0
    0|0
  • İyi biri olduğum söylenemez ki.

1|0
    0|0
  • Düşünmesi bile zevk veriyor sajdsajd

1|0
    0|0
  • karşımdaki kötü olana kötülük ederdim ki iyiliğin ne olduğunu anlasın :D

1|0
    0|0
  • bir gerilim filmi olarak "uyuyan babanın elinden kumandayı almak" denendi onaylandı ;)

1|0
    0|0
  • Kavga ederdim :)

1|0
    0|0
  • yolda on dakka yürüyemezdim heralde :) o durumda

1|0
    0|0
  • Sana kötülük yapardım ben, 1 günlüğüne ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tam pansiyon . O.o

1|0
    0|0
  • işyerindeki gıcık kıza :P

1|0
    0|0
  • Ben hep kötülükleri kendime yapıyorum :(

1|0
    0|0
  • Otobüslerde yaşlılara, hamilelere ve çocuklara yer vermezdim :(

1|0
    0|0
  • Yooo ben gene kötülük yapıyorum

hak edene kaşınmasın mk

1|0
    0|0
  • iyi olduğumda kendime , Kötü olduğumda herkese :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 22

• Birahanelerdeki adamları döverdim.

1|0
    0|0
  • kötülük dediğin su örnekteki gibi bişeylerse dünya da zaten iyi insan kalmamıs durumda arkadasım :)

1|1
    0|0
  • O zaman kendine kötülük yapmış olurdun :)

Neyse.Ben yurtta duştan çıkarken içeride birileri olduğunu bile bile ışıkları kapatırdım.Bana aynı şey yapılmıştı çünkü.Ben bugüne kadar hiç yapmadım ama yapabilirim her an :D

0|0
    0|0
  • zaten en buyuk kotulugu kendımıze yapmıyor muyuz.baskalarına yapacagımız kötuluk solda sıfır kalır.

1|0
    0|0
  • Onlardan biriyim neyseki:)

1|1
    1|1
  • eski sevgililerimi döverdim :D

1|0
    0|0
  • Çevremde bulunan herkezin telefondaki paralarını uçururdum...

1|0
    0|0
  • nefret ettiğim tüm kız ve erkeklerden :D

1|0
    0|0
  • ben hep kötüyüm o halde nasihat verenleri döt ediyom ://

1|1
    0|0
  • Bana nasihat verenlere,karşı gelenlere bağırmak,dövmek isterdim,qırtlaklarını sıkmak isterdim

1|0
    0|0
  • bu soruyu okuyan da iyiler cogunluk kotu insan kalmamis zanneder

1|0
    0|0
  • Bazı insanlar zaten her gün kötü :)

1|0
    0|0
  • insanlar hep kötüdür. şeytanı hiç yanıltmazlar. fakat tanrı bunu anlayamıyor.

1|0
    0|0
  • bence insan en büyük kötülüğü çoğunlukla kendine yapıyor ( tabi her kez için geçerli değil )

1|0
    0|0
  • En büyük kötülüğü kendime yaptım kimseye gerek kalmadı

1|0
    0|0
  • istediğim zaman olabiliyorum amacıma ulaşıncada bırakabiliyorum ama

1|0
    0|0
  • izafi beye.

1|0
    0|1
  • Önüme gelene :D

1|0
    0|1
  • esime oyle psikopatlik yapardimki ertesi gune cikamazei kurtulmus olurdum kökten

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin pipisini koparırdım :))

1|0
    0|0
  • Kötü insanları döverdim.

1|0
    0|0
  • Ben kötülük yapamıyorum,bugün kızın teki,omuz attı,laf sokarak geçti,ben yine ağzımı açıp bişi demedim.Niye demedim valla ben de bilmiyorum.Kötülük yapmak istememekten çok,gereksiz gördüğümden herhalde.Kötülük yapsaydım,işte bu davranıştaki insanların saçlarını sıfıra vururdum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...