Abdullah avcının kadro seçimini doğru buluyomusunuz?

volkan ı almaması ne kadar doğruysa onur kıvrak ve gökhan gönülü almaması da o kadar yanlış bana göre...

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• gökan gönüll fenerbahçede oynadığının yarısınııı milli takımda oynamamıştır !

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı görüşteyiz..

Adam o kadar saçmalıyo ki ciddi söylüyorum ben çıksam daha iyi bir kadro kurarım.. Daha ne kadar başarısız olmamız lazım bu adamın gitmesi için.. Volkan'ı Sabri'yi anladım tamam Onur gibi bir kaleci yerine neden Cenk neden Mert Günok ya.. Neden Gökhan Gönül oynatılmıyo mantıklı bir açıklaması olabilir mi bunun.. Ya bu adam zamanında Selçuk gibi bir orta sahayı yedek bekletmedi mi İbrahim Toromanı almadı kadroya bunları da yapar.. .

0|0
    0|0
    • çok dik kafalılık yapıyo ve kendısını çok fazla kasıyo ben her istediğimi yaparım havasında en kısa zamanda gıder ınşallah

• İnşallah ..

• onur ve gökhan milli takımda olmalı

0|0
    0|0
  • emre ye ne demeli ne bok yicek çok merak ediyorum

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu adam milli takıma yakışmıyor hala döküntülerden umudu var

0|0
    0|0
  • volkan ve ırkçıyı almaması iyi olmuş ama 2013 yılında nerdeyse hiç oynamamış gökhan töreyi ne diye çağırdı anlamadım ?

0|0
    0|1
  • Kalemiz Mert cenk ve sinan polata emanet, hangisi takımının ilk kalecisiydi bu sezon, nedir bu ya sen Onur Kıvrak Tolga zengin gibilerin bırak, yedekleri götür, yine en iyi yedek sinan.

0|0
    0|0
  • Saçma saçma işler yapıyor tecrübeli gibi görünüyor ama korkak aslında taraftara , basına oyunuyor taraftar şu derse onu alıyor şu derse onu çıkarıyor önüne gelenin sözüyle milli takım yönetilmez saçmaladı iyice Fatih Terimi milli takım çok aradı Hiddik ve Abdullah avcıdan görüldüğü kadarıyla

0|0
    0|0
  • Milli takım böyle isimlere emanet edilmemeli bence.

0|0
    0|0
  • Avcı futboldan anlasa ibb yi kaç yıl çalıştırdı kaç defa 3 büyükleri zorladı kaç defa zirveye oynadı. Yılmaz Vuralın tırnağı olamaz

0|0
    0|0
  • saçmalıyor bence. ertuğrul sağlam gelir mi acaba takımın başına?

0|0
    0|0
    • aslında yılmaz vural lazım milli takıma ya neyse :) gaz ... heyecanlı ... hem de günü kurtaracak bir adam

• :)))

• Şimdiye kadar ne başarısı var.. Tribünlere oynamasın.. Tribüne oynamak bile başarısızlığı bir süreliğine örter..

0|0
    0|0
  • Ya zaten elenmedik mi. Ne fark eder artik.

0|0
    0|0
  • çok doğru bir tespit bence

0|0
    0|0
  • gökhan zanı almış

0|0
    0|0
Yükleniyor...