Barfiks çekebilmek için ne yapmam lazım? barfiks çekemiyorum

Barfiks çekebilmek için ne yapmam lazım? barfiks çekemiyorum kendimi bile kaldıramamk zor geliyo birazda kilo var tabi hangi kasları çalıştirmam lazim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şınav ile başla kolların ağırlıgına alıştıktan sonra barfiks çekmeye calısabilirsin tabi kilo vermeyide ihmal etme

0|1
    0|2
    • Güçlenmek için şınavı setlere böl 4-5 set yap örnek 3 adet şınav çek bir sure bekle 3 adet daha cek bekle 5 set boyunca yap

• Bir arkadaşımız şınav demiş güldürdü beni 30 35 tane şınav çeken birisi barfiks çekemez barfiks çekmek istiyorsanız sırt kanat ve omuz'ları geliştirmeniz lazım istersen 100 tane şınav çek sırt, kanat ve omuz gelişmedikten sonra barfiks işi çok zor.

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi bir sandalye kapıyorsun barfiks demirinin altına koyuyorsun sandalyeye çıkıyorsun direğe asılıyorsun ağırlığının %80 i kollara %20 si sandalyeye ağırlığını vererek kendini çekiyorsun her yapışında 30 sn dinleniyorsun bunu günde 2 defa 10 tekrar yapıyorsun 1 ay sonra bakıyorsun 3 tane rahat 4 . zorlanarak sonra bir alıştınmı artık omuz sırt karın kasları fazlasıyla gelişiyor

0|3
    0|0
    • Ben sandalye kullanmadaan asili kaliyorum 4 gündür günde 5 dk 15-20 setten. sırt,bilek,omuz kaslarım yavaş yavaş gelişiyor,karın kaslarımında yanına gün aşırı 36 üst 36 alt karın için egzersiz ekledim mekik felan karın kaslarımdaki yanma aşırı hissediler düzeyde

• asılı kalmıycaksın benm dediğim yöntemde ayaklarda çok az destek alarak çalışacaksın yani barfiks çekeceksin

Erkekler Ne Diyor 4

• Zamanla alışacaksın. Ben spora başladığım ilk zamanlar yukarı çekemiyodum kendimi : )) zamanla yapoa yapa kollar alışıyor

0|0
    0|2
    • Yapamıyomki zmla yaa yapa kollarım alışsın.

• Tabiki Şınav bende aslında eskiden barfiks çekemzdim çünkü kilolu ve kollarım güçlü değildi bir ara baya zayıfladım ve 2 3 ay şınav çektim daha sonra baktım barfiksi rahat rahat çekebiliyorum kilo ver ve şınav çek

0|2
    0|2
  • Kardeşim 2.5 yıldır spor yapıyorum bende çektiğim 15 16 nereyi çalıştırırsan orası ama kendini çarptırarak çek mekiği örenene kadar sonra bacakları kitlersin çarptırarak 30 u buluyor

link

0|0
    0|0
    • Tamamda ben sen kactane vekiyon veya doğrumu çekiyorum demedim . çekemiyorum dedim.

• Ben 75 kiloyum 1 yıldır spor yapıyorum ben bile kendimi zor çekiyorum.

Adam akıllı, robot gibi çekenlerin sayısı çok az herkes 6'dan sonra zorlanıyor.

0|0
    0|0
    • Ben 1 tane bile çekemiyom o kötü ışte

Yükleniyor...