Aşk işte böylesi geldi buldu ne yapardınız?

çok tipsiz birine aşık oldunuz aşk işte onda bir şeyi buldunuz ama çoğu güzeller veya yakşklılar sizin peşinizde arkadaşlarınız bir gözünü aç etrafınıa bak diyor siz napardınız?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Aha valla beni anlattın haa. Bende böyle birine aşık olmuştum daha doğrusu sevmiştim. Tip olarak ele alıcak olursak çok tipsiz gerçekten. Ama ben yüzüne değil gönlüne karakterine bağlandığım için yüzü umrumda değildi. üstelik bir de platonik aşktı. etrafımdaki herkes ya herkes senin gibi bir kız o çocukta ne buluyo diyodu. aynı tepkileri hatta beteri tepkiler alıyodum. Ama emin ol insanlar ne derse desin sevgiye hiç bişey engel olamaz. ha noldu şuan onu sevmiyorum bitti benim için ama niye etrafmdakiler yüzündemi tabiki hayır. aslında zannettiğim kadar karakterli biri olmadığını anlayınca ve yaptıklarıyla bunu ispatlayınca sevmem için bir sebep kalmadı. yüzüne değil gönlüne tutulmuştum. unutmam zaman aldı ama sildim defterden.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Eğer o kişiye gerçekten aşıksam o benim için zaten herkesden yakışıklıdır zaten kim gelirse gelsin koşsun peşimden onu bırakmam eğer beni istemiyorsada ne yapar ne eder unuturum yoluma bakarım ama aşık oldugunuz kisi icin tipsiz diyebiliyorsanız gercekten aşık degilsinizdir...

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyosan sorgulamaz ve sorgulatmazsın zaten.şimdiye kadar hoşlandığım erkekler hep kafamdaki profiden farklı oldu çevremin demesine göre de tipsiz.ama severken sana dünya güzeli/yakışıklısı geliyor.ben seviyosam kimsenin ne dediği umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • eger kafamiz uyusuyosa dusuncelerimiz falan ayniysa dinlemem kimseyi güzellik zaten gelip gecici bsy..

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ama gönül ferman dinlemiyor arkadass :))

0|0
    0|0
  • ben vazgeçmezdim seviyorum tipsizde olsa o benm gözmde 1 numaradr başıma geldi ordan biliorum :)

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin seviyom alayına korum

0|0
    0|0
  • aşık olduysam bitmiştir arkadaşlarmdan şüphe ederim

0|0
    0|0
  • ben çirkin severim hiç sorun yok

0|0
    0|0
  • Aşk diyorsun!aşık insan ondan bahsettirmez bile

0|0
    0|0
  • benim svglmm benm sevdgim yakisikli / guzel cirkn ya da tipsiz seviyosan salla millet konussn guzellk gecicidr sncta

0|1
    0|0
  • onları dinlerdim

0|0
    0|0
  • Aşık oldugun insan sana yakısıklı gelir zaten. Onun kusurlarını görmezsin kalp gözünle baktıgın icin.

1|1
    0|0
  • Kırmaya gerek yok ya herkese yetişirdim:d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşlarımın tavsiyesine uyardım...

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum Kişinin peşinden giderim Etrafımdakiler ne derse desin.

0|0
    0|0
  • sklemezdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...