Umut Gündoğan a verilen para kimsenin umrunda değil mi?

Galatasaray'da 7 aydır kadrodışı olan ve yıllık 1,5 milyon TL alan Umut Gündoğan, Reina'da görüntülendi.

Umut Gündoğan a verilen para kimsenin umrunda değil mi?

Güncellemeler:
3ay Wes10 cevap yazıp engellemişsin nedeni anlamadım ama şunu söylemek isterim Var doğru ama galatasarayda fazla tarık olcan umut bulut ve bu umut yani diğerlerinde var diye bunlara yorum yapmayalım zihniyetini bırakın

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ama Diarra ile Josua 'yi aldı şimdi gidende onlara ne gelenlere bakar onlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Paralar gidiyor diyorum

• 3ay

Boşver Feto da yok artık arkalarında bu yıl Avrupaya gidecek puan alamazlarsa seneye Gs lisenin klübü olmaz.

• 3ay

Liseye değil taraftarın verdiği paralara acıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Her kulüpte bu şekilde vasıfsız adam dolu haybeden para kazanıyorlar. Bari kiralasalar da belki birilerine bir katkısı olur.
    Türk futbolundaki en büyük sorunlardan biri de budur her zaman vizyonsuz ve el yordamıyla yapılan çalışmalar sadece bazılarının ceplerini doldurur boş yere...

0|0
    0|0
  • evet değil

0|0
    0|0
  • Hayat bu adama güzel a. mk

0|0
    0|0
  • Her takımda böyle beleş yerden para kazanan oyuncular var sadece Galatasaray oluncamı soruyorsunuz

0|0
    0|1
  • Değil tınlamıyorımda gitmeyecek abi

0|0
    0|0
  • bu yine iyi. adaşı bulut 1 milyon 800 bin euro alıyor ya tarık 1 milyon 400 bin euro

0|0
    0|0
    • 3ay

Tarık umut bulut ve olcan yaktı zaten

• 3ay

ünal aysal yaktı. bunlar nasıl sözleşmelerdir. şimdi yarısını teklif ediyor takımlar. selçuk ve burak ı söylemiyorum zaten.

• Batacaklar haberleri yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...