Onu facebook'dan sildim. Hata mı yaptım?

Ben bir çocukla konuşuyorum. çok sewimli bişey hoşlanıyordumda ama herşey tek bi kawgada mahvoldu zaten mesajalrima geç çewap atıyodu bide haftasonları buluşabiliyoduk çok özledik diye i haftaiçi buluşmaya karar verdik bana en yakın arkadaşının annesinin fenalaştığnı gelemiceğini söyledi sonra bende ewe gittim atrtisik falan sonra c.tesi günü sinemaya gitçektik ben şiinif arkadaşımdan ona c.tesi napcağnı sordurttuğumda partiye gitceğini söyledi bende gidip onunla yüzyüze konuştum konuştuk pek anlaştık sayılmaz ambi anda sewgili olduk ele ele tutuştuk falan ama bana gerçekçi gelmiyo inanamıyorum ona akşam facee girdğimde ilişkisi war yapmamsiti bende faceten sildim mesajta atmıyorum iyimi yapmışım oda 2 tane falan atmış daha onu faceten sildiğmden haberi yok iyimi yapmışım dahami farklı dwranmalıydım..

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mı ekini ayrı yazan nadir kişilerden biri olarak seni oncelikle tebrik ediyorum. Ohh be dedim soruyu gorunce:)

Sonra v yerine w yazdıgını gorunce ve yazının tümündeki yazım hatalarını gorunce hööhhh dedim ve tekrar yutkundum tabi.

Hele ki sitenin formatını yakalamış olman ayrı duygulara götürdü beni: "ı bende faceten sıldım mesajta atmıyorum ıyımı yapmısım " demişsin.

yanıt veriyorum aferin iyi yapmışsın "bebişim"

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi halt etmişsin. gerçekçi gelmez tabii çünkü bu durum da bana gerçekçi gelmedi. Ayrıca Türkçe'de w harfi yok sanırım haberin yok senin...

Yoksa haberin War mı?

1|0
    0|0
  • iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • lutfen 18 yasinda oldugunuzu iddia edip de 13-14 yasinda su siteye uye olup soru sormayiniz. gunduz elimi tuttu aksam facede iliski yapmamis diye cocukca mazeretlere de kim ne cevap versin? herkes guluyordur buna

0|0
    0|0
  • cnm yuhaaa

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın boşver salla gitsin =)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence darma duman et onu yaa bu ne anasını.salla gitsin o çocuğu.yüzüne bakarsam şerefsizim de hatta kendi kendine.oyun oynuyo resmen görmüyomusun? bu yazıyı buraya yazdığın yazıyı bi daha oku kendi kendine ama bu sefer başkasının yazdığını düşünerek oku cevabı kendin bulacaksın zaten.sen o başkasına ne dersdin.bu çocuktan sana hayır gelmez gibi şeyler diyeceğini düşünüyorum açıkçası.aynen öyle kuzum.bırak boşver.daha kimler gelcek kimler geççek.

0|1
    0|0
  • Bebem ne saçmalıyosun sen bir anda sevgili oluyosun.Sanal alemde ilişkisi var yapmadı diye ilişkini bitiriyosun.Evcilik mi oynuyosun sen.Sevmek hoşlanmak bu değil...

2|1
    0|0
  • :)

0|0
    0|0
  • takma ya..

0|1
    0|0
  • iyi yapmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...