Fit bir vücut için sizce hangi sporu yapmalı?

2 seçeneğim var ya yüzmeye gideceğim yada body ama hangisine gitmem daha iyi olur sizce?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle yüzme... Ama fit bir vucuda sahip olmak için elbette düzenli spor yapmak gerekli.. yuzmeye gider bir süre sonra bırakırsan vucut formdan duser ve pek fitliği kalmaz :) hiç dikkat etmezsen fat bir vucudun bile olabilir.. :) Şaka bir yana yüzmeye tavsıye ediyorum vucudun dengeli bir sekılde düzene girer ve dıs gorunumunde kı değişikliği kısa surede farkettirir..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yüzmeeeeek :)

0|0
    0|0
  • BOL bol yüzmeli.

0|0
    0|0
  • fit bir vücüt icin fitness sart diyorum ben

0|0
    0|0
  • yuz bence bos buldugun her zaman

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Yuzmeye gitmen daha yararli bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yüzme tavsiye edilmiş. Yüzme sporu Kardiyo sporudur. Kan dolaşım sistemini düzenler , kalbini güçlendirir ve tüm gereksiz yağları yakar. Koşuda aynı şey. Sadece yuzme omuz , gogus kısmını geliştirir , koşuda bacak , kalçayı geliştirir. Komple düzgün olmak için fitness yapıp ardından kardiyo koşu hızlı yuruyus yapılmalı. Yüzme şehirlerde zor ve normal havuzda olmuyor. İzmirliysen Balçova termal hotelde olimpiyat havuzu var tabi ilk once kucuk havuzla başlamalısın yoksa kalbin dayanmaz. Sigara -alkol varsa bırak.

0|0
    0|0
  • hem body hemde yüzme yapılabilir. yani düşünsene yoğun bi antremandan sonra havuzda rahatlama süperr

0|0
    0|0
  • kKesinlikle yüz.

0|0
    0|0
  • bence en iyisi fitness ben şuan gidiyorum bence hemen başlarsan güzel bir program ile yaza iyi bir vücut yaparsın.

0|0
    0|0
  • Yüzme ağırlıklı hafif vücut çalışırsan çok iyi olur.Bu sayede fit olabilirsin.Ayrıca yediğine ve içtiklerine dikkat etmelisin.Çalışmadan önce yapacağın sporun ağırlığına göre enerji takviyesi yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Yüzmek ile çalışmayan kasın kalmaz. Dengeli bir şekilde geliştirirsin. Hem çok daha sağlıklı. Tavsiyem yüzme.

0|0
    0|0
  • yuzmeye gıt 6 ay sonra bı 6 ayda spora gıt ama agırlıga cok asılma sadece fıt olmaya calıs yag warsa onları yak o kadar :)

0|0
    0|0
  • mekik,barfiks,şınav ve düzenli beslenme protein alımı...

0|0
    0|0
  • Yüzmek bence daha iyi hem zevkli

0|0
    0|0
Yükleniyor...