Ünal Aysal Transferde Hedefmi Şaşırtıyor?

Transferde şu an gündemde Malouda ve Quaresma isimleri geçiyor Malouda en son geçen sene Şampiyonlar ligi finalinde oynamış Q7 de bu sene doğru düzgün futbol oynamadı Ünal Aysal bu isimleri medyaya hedef şaşırtmak için atıyor olabilirmi?Malouda Q7 derken gerçek Ünal Aysal sol gösterip sağ vururmu gerçek Bombalar patlarmı?Çünkü seneye sahada yedek kulübesiyle birlikte 6 yabancı oynatabiliyoruz alınacak oyuncularda en az Sneijder ve Drogba kalitesinde olacaktır

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şeyi 2 gündür ben de düşünüyordum

Adam ne yapsın, talip olduğumuz futbolculara "bazıları" sırf piyasayı kızıştırmak için çengel atıyor. Drogba gibi, Sneijder gibi, en son Alper olayındaki gibi.

onun için "gizli" yürütmek daha mantıklı geliyor bana.

hadi hayırlısı.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• İnşallah sağ gösterip sol vurur diyorum. Quaresma'yı zerre kadar istemiyorum Galatasaray'da.

0|3
    0|1
  • Valla Fatih Hoca'mızın isteği doğrultusunda yapılcak transferler..

Ünal Aysal bilir işini.. İnşallah geçen sene ki gibi bir kaç bomba daha patlatır.. Bünye alıştı istiyo artık :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İMPARATOR bir solbeck birde stoper alacaz demişti. bence en fazla 3 oyuncu alırız bende çok yabancı transfer yanlısı değilim yabancı oyuncu sınırlamasında dolayı

0|1
    0|0
  • Ünal Aysal bu herşey yapabilir :)

0|2
    0|0
  • medyanın yönetim içinden adamları oluyor zaten

0|0
    1|0
  • şimdi Haldun Üstünel olsaydı asıl çilekleri o zaman görürdük :D

0|1
    0|0
  • Başkanımıza güveniyoruz (:

Kaliteli futbolcu alacaktır

0|0
    0|0
  • Maloudayı bilmem de Q7 ile gerçekten ilgileniyor olabilirler..

0|0
    0|0
  • Medyada gecen hicbir isime inanmayın.Gs'nin alacagı 2 futbolcuyuda yazıyorum;Gökhan İnler-Adriano(Barcelona)

Diğerleride süpriz isimler olacak.

0|0
    0|0
  • hedef şaşırtmıyor parası yok ondan ucuz oyuncu bakıyor

0|1
    0|1
  • maloudayla q7 iyi işte daha ne

0|1
    0|4
    • noldu yavrum niye eksiledin 2 topçu görüp götünüz mü kalktı mustafa sarp orhan ak cihan haspolatlı dönemlerini ne çabuk unuttunuz yıldızı ancak bulutsuz günlerde görüyodunuz yine dönmeyin bağış topladığınız günlere de

• Galatasaray transfere para harcıyor fakat harcadığı paranın 2 katını geri alıyor Malouda ve Q7 iyi oyuncular fakat biz daha iyilerini istiyoruz

• shaqiri ne oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...