Beşiktaş Talisca için Benfica ile görüşmelere başladığını borsaya bildirdi. Nasıl bir transfer sizce?

Anderson Talisca 22 yaşında ve orta sahanın her mevkisinde oynayabiliyor, uzun boyuna rağmen oldukça hızlı ve frkikten gol atma meziyetleri var. Bence çok yararlı olacak bir transfer.

0|2
2|23

En İyi Kız Görüşü

• Kötü bir futbolcu olsa bile BEŞİKTAŞA gelince düzeliiyorlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi bir transfer çok iyi bir oyuncu Şampiyonlar ligi kalibresinde bir oyuncu. Premier lige yabancı statünde olduğu için gidememiş bir oyuncu... Zaten satın alma opsiyonu da herşeyi belli ediyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2. Bruma vakası olur

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Çok başarılı olacakmış gibi hissediyorum nedense.

0|4
    0|0
  • Portekiz liginde 53 maçta 12 gol 8 asist 8 sarı 1 kırmızı kart,
    Brezilya liginde 30 maçta 4 gol 2 asist 7 sarı kart,
    şampiyonlar liginde 11 maçta 3 gol ile oynamış kendisi. Kupa maçları hariç tabi.

Ayrıca da 2 kez 20 yaş altı brezilya, 4 kez de 23 yaş altı brezilya milli takımı formasını giymiş. 1 de gol atmış 23 yaş altıyla.

Forma giydiği mevki 10dan çok 8 numara gibi gözüküyor. ancak geçen sene Benfica formasıyla 10 numarada da forma giydiği bir çok maç olmuş. Su anki görüntüde Sosaniın yerine yapılmış bir transfer olduğu açık. Oğuzhan, Tolgay ve Talisca 8 ve 10 numaradaki rotasyonumuzda forma giyecektir.

Hayırlı olsun

0|1
    0|0
    • 3ay

@Noah- Bjkli renktaşın 22 maçta geçen yıl 9 gol attı diyor neden bir büyük bir abi olarak yanlışını düzeltmiyorsun sana yakışıyormu.

• 3ay

@Fenennenrli gol mu önemli attığı goller senin için , fb ile bu kadar ilgilenmiyorsun Beşiktaş a hasetligini bu kadar belli etme. Cevaplarima salca olma

• Şu an Atatürk Havalimanına geldi. Faydası olacaktır mutlaka. İyi bir transfer bence.

0|1
    0|0
  • 22 maç 9 gol ayaklarına hakim bir adam 8 numarada iyi oynuyor mutlaka katkısı olacaktır hayırlı olsun

0|3
    0|0
    • 3ay

Eminmisin 22 olduğuna 34 olmasın Bjklisin belli okuma yazma oranınız çok düşük 34 ü 22 görmüş olmayasın dikkat et bak sonra rezil olursun 34 ise o bak gir maçkoliğe bak 22 olduğuna eminmisin bak dikkatlii bak sonra senin le taş taş geçer renktaş dediklerin. Okuması yok cahil diye dikkatli ol.

• 3ay

@Fenennenrli yerden bitme daha 6 haberlerinde A sporda çıktı yorumcular anlattı senmi doğruyu söyleyeceksin onlar mı? bana cahil diyeceğine önce kendinden yola çık sonra yorum yap

iki yılda 50 küsür maç 27 gol bir taraflarından element uydurup bana burada bilmişlik yapma

• yararlı adamda şampiyonlar liginde oynyacaz gomez geçen sezon bizi şampiyon yaptı adam 28 gol attı bu tarzda bir futbolcu almamız gerek...

0|1
    0|0
  • İmza atmadığı surece inanmayacağım.
    Bu kadar genç ve kaliteli bir ismi Turkiyeye getirebilirse Beşiktaşa gerçekten helal olsun. Santrfor ve stopere de iyi isimler alınırsa çok basarili oluruz bu sene :) Besiktasin oyunu, oyuncu üzerine değil sistem üzerine kurulu. Bu sistemde talisca gibi oyuncular çok basarili olur diye düşünüyorum. Sampiyonlar liginde çok parlatır kendini. Ben bu oyuncunun sözleşmesini çok merak ediyorum acaba ikinci satıştan Beşiktaş ne kadar para alacak? Gomez örneginde de olduğu gibi. Fiko bu sene alır oynatır birde para koparır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Yani fena oyuncu değil ama Sosa'nın verdiği katkıyı sağlarmı bekleyip görelim yer yer yedekte kalabilir.

0|0
    0|2
  • Bir Sosa değil

0|2
    0|3
  • Çöp.

0|0
    0|1
  • Uyum sağlarsa çok faydalı olur. Ki takımda brezilyalı oyuncular ve Quaresma var :))

0|1
    0|0
  • Siz bu yüzden kaybediyorsunuz araştırmadan yorum yapmak.
    @Noah- 22 maçta 9 gol atmış diyor geçen yıl bir Bjkli de sen yanlış biliyorsun demiyor. Soran frikikten gol atma meziyeti var diyor geçen yıl kaç gol atmış diyorsum serbest vuruşdan korkudan engelliyor yazık size acıyorum acıyorum muzmin 3. ler sizi.3. büyük takım işte ne beklenir.

0|1
    0|4
    • 3ay

Değişik daha 6 haberlerinde A sporda çıktı yorumcular anlattı senmi doğruyu söyleyeceksin onlar mı? bana cahil diyeceğine önce kendinden yola çık sonra yorum yap

iki yılda 50 küsür maç 27 gol bir taraflarından element uydurup bana burada bilmişlik yapma

• 3ay

@Noah- Sen diğer verilere bakdığın için mi 22 maçta 9 gol attı diyorsu. Ligde 22 maç oynamış diğer veriler nerede. Hani diğer verilere debakarım diyorsun ya. Nerde diğerleri sende lige bakmışsın sadece nedense. Bence konuştukca batıyorsun.

• 3ay

@Noah- 22 maçta 9 gol attı neden diyorsun neden diğer verileri katyorsun rezil oldun sus bence konuşma.

• Bence olamaz 22 maçta 3 gol atmış birinden bahsediyoruzgeçen yıl. Frikikden geçen yıl 0 gol atmış.

0|1
    0|4
    • 3ay

Gökhan Töre Beşiktaş'a geldiğinde hiç golü yoktu, sıkıntı yok.

• 3ay

Ozaman yalan bilgilendirme de bulunma serbest vuruşdan gol atıyor diyorsun kaç gpolu var serbest vurulşdan.

• 3ay

yalan söylediğimiz yok istemezsen görüş paylaşmazsın.

• Çok yetenekli bir oyuncu

0|0
    0|0
  • Bir kaç maçı denk gelmişti. Asist ve golden ziyade oyun içindede baya etkiliydi.

0|0
    0|0
  • Geçen sene bayerni baya bir zorlamıştı kendileri neuere frikik golü attı falan kısaca baya iyi transfer benfica böyle bir salaklığı nasıl yapar anlamam

0|0
    0|0
  • Fiko acimaz kesin iyi biridir😄

0|0
    0|0
  • fm oynayanlar bilir gelecek vaad eden oyuncular arasında bakalım fm haklı çıkacak mı?

0|0
    0|0
  • Sosa'nın 10 level üstü bence

0|0
    0|0
  • Genç bir isim. Şenol hoca'nın elinde parlayacağına inanıyorum. Faydalı olacaktır umarım.

0|0
    0|0
  • Araba markasi gibi adamin ismi renault talisca:))

0|0
    0|0
  • Beşiktaş hayvanlasıyor ! :(

0|0
    0|0
  • aynn bro

0|0
    0|0
Yükleniyor...