Vücut ve spor salonu?

arkadaşlar ben spor yapmaya hasta olan birisiyim ama spor salonuna gitmekten utanıyorum erkeklerin bakacağından felan böyle utancımdan hareket de edemem 40 kg geliyorum şu an kilo almak için fitness yapmak istiyorum ve bizim semtte hep karışık spor salonları ne yapmam gerekiyor kendimi Nasıl cesaretlendiririm

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Altına bol bir esortman giy ustune dekoltesiz bir tsort saçını topuz yap makyaj yapma gözler uzerinden eksilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• malesef toplum olarak bazı görgü kurallarını aşamadık.. yabancı gelişmiş ülkelerde hiç böyle durumlar göremezsin.. nyse ilk zamanlar zor olablır ama zamanla alışırsın sorun ypma sen sporunu yap kulaklgını tak kmseyle muhatp olmak zornda degılsn

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya teşekkür ederim gerçekten burda Kezban felan diye yorum atanlar oldu kız olsalar anlarlardı beni cesaretlendirdin

• 3ay

rica ederim nedemek herzmaan yanında olurum ben senın

• 3ay

☺️.

• Saçma sapan düşünceler. Dar giyinmezsin olur biter.

0|0
    0|0
    • 3ay

Zayıf olduğum için bol giyinemiyorum neresi saçma sen saçma yorum yaptın bence spor salonlarına gittim tek tek kontrol ettim ortam Nasıl diye daha kapıda yicek gibi bakıyorlardı

• mahalle arası salona değil güzel kompleks git sorun yok orda o dertler yok :D mahalle arası biraz sıkıntı :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne fark ediyor onu anlamadım oradakiler hayvan digerleri insan mı 😂

• 3ay

Alanya da yaşıyorum salonlar güzel Can'ım zaten Mahalle arası olsa bile fark etmiyor aynı şey 😂 Sadece erkekler sıkıntı buralar da karışık hep anlicagın

• 3ay

bence sen takıntı yapıyorsun merak etme Salonda Erkeklerin egosu yüksek oldugundan kendilerine bakmaktan kızlara bakamıyorlar ;)

• Tayt giy

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok dikkat çeken biriyim tayt giycem zaten ama utanıyorum

• 3ay

Protein ve karbonhidrat kullanabilirsin

• 3ay

Karbonhidrat daha önce de kullandım evet mantıklı

• Adamlar ağırlık altında geberiyolar. Bir de kafalarını çevirip sana bakacaklar.. Bak bak

0|0
    0|0
    • 3ay

😂 böyle güzellik olursa evet

• 3ay

Bacım değil kardeşim bu arada.. Ayrıca sen gibi kızları gördükçe gay olduğumla her gün daha da gurur duyuyorum..

• 3ay

Var ya şöyle tut ağzını yüzünü s ik.. Anasına babasına ibret diye göster.. Öyle bir tipsin

• Hangi şehir?

0|0
    0|0
    • 3ay

Antalya

• 3ay

Gitmezsem kendimi yicem artık o dereceyim 😭😂

• 3ay

Gitte bir baksınlar sana :Dajajja ben bana bakmalarını seviyom gelip soru soruyolar falan cevaplıyom motivasyon oluyo bence

Kızlar Ne Diyor 2

• vücudunu belli edicek şeyler giyinme bra falan zamanla alışırsın zaten

0|0
    0|0
    • 3ay

Normal günlük hayatta giyindiğim gibi spor salonunda da bir tarzım olmak zorunda bol şeyler giyemiyorum zaten zayıfım birde çok dikkat çekerim biliyorum saçlarım felan platin sarısı erkekler bakacak rahat rahat hareket edemicem ağlamak istiyorum ya 😭 Bir senedir güya gidicem

• 3ay

olur aynen bende nike kullanıyorum hem topluyoda güzel oluyo her mevsimde giyiliyo

• 3ay

teşekkür ederim bu hafta başlicam buraya güzel haberleri yazarım 😂 Umarım düşüncelerimde yanılmış olurum

• Ne olacak ki? Yemezler korkma.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yerler gibi bakıyorlar 😂

• 3ay

Teşekkür ederim çok iyi olacak inşallah bir başlasam devamını çok iyi getiririm pes eden bir yapım yok sorun sadece başlamak pozitif olucam ve başlicam

• 3ay

Rica ederim. Kolay gelsin :)

Yükleniyor...