Yaşayıp yaşamadığını bile bilmiyorum ...

Fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar, Geçen senenin ağustosunda ayrıldık daha doğrusu askere gitti ama bana veda bile etmedi, cevap vermedi mesajlarıma ... O şekilde bitti bir anlam veremedim. Numaramı değiştirdim ayrıldıktan sonra. İlk defa biraz önce aradım o da eski numarasını kullanmıyor,

Çok üzmüştü beni bir de üstüne böyle gidince bir daha hiç arayıp sormadım onu ama hala çok seviyorum, Tunceli de görev yapıyor saldırı haberlerini duyuyorum merak ediyorum, ama ona ulaşmaya cesaret edemiyorum , beni unutup unutmadığını , yaşayıp yaşamadığını bile bilmiyorum...Hala beklemeli miyim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişe saplanıp kalmayın... Unutmayın ki sizi bırakıp giden o, daha neyi bekleyeceksiniz, bu haksızlığı kendinize niye yapıyorsunuz, hakkediyorsanız yapın tabi de, Geçmişin gölgesinde geleceğin ışığını ve aydınlığını göremezsiniz bunu sakın unutmayın...

0|0
    0|0
    • Çok denedim ama o hep aklımı bir köşesinde

• Evlenmediğini biliyorum ama ilşkisi ar mı bilmiyorum daha doğrusu düşünmek istemiyorum o ihtimali. yoktur yaa :(

• Siz bilirsiniz... gerisi yorumsuz...

Erkekler Ne Diyor 3

• adam umursamamış çekmiş gitmiş sen daha niye bekliyosun zaten sana koyanda sanırım birden bırakıp gitmesi kendini ortada kalmış gibi hissediyosun heralde

1|0
    0|0
  • yok artık kardeşim ya, seninki terk edilip bağışlanmayı beklemek olmuş,

bırak giden gitmiş hayatını yaşa, yazık değilmi sana, seni düşünmeyeni sen ne diye düşüneceksin?

0|0
    0|0
    • haklısın ama yapamıyorum niyeyse

• sus üzerinden saçmalık akıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o seni çoktan unutmuş belli sende unutmayı dene

0|0
    0|0
  • Ortak arkadaşlarınız varsa sorabilirsin aslında

0|0
    0|0
    • aslında yok ama bazı arkadaşlarını tanıyorum onlara ulaşabilirim, yüzsüzlük olur diye hiç denemedim...

• Yüzsüzlük olmaz bence canım sadece iyi olup olmadığını merak ediyorsun rica edersin söylemezler onada :/

Yükleniyor...