Fitness la ilgili olanve bu sporu bir kaç senedir yapan tecrübeli insanlar?

beyler şimdi günde 300 gr tavuk göğsü yiyorum sabah akşam bir protein shake içiyorum işte ortalama protein ihtiyacımi alıyorum ama bu 300 gr tavuk göğsünu ikiye bosemmi yoksa tek seferde yisem aymi olur?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• bölebilrsin 300gramn hepsnı yemek zorunda degılsın... öğünlerini 3e bol en dogrusu budur.. ımkanın varsa yemek cantası taşı yanında.. beslenme duzenı çok önemli

0|0
    0|0
    • 3ay

anladım zaten 300 gr tavuk göğsü nde 60 kusur protein var ama bir sorun daha var Ogün araları max 3 saat falan

• 3ay

peki teşekkür ederim birde şunu sorayim burdan 60 kusur shake içiyorum sabah akşam orfanda 48 işte 10 gr ptoteinde şut vs günlük ekmektir falan aliyorumdur 75 kiloyum bu sabah tartildim iki günde bir hipertrofi antrenman yapıyorum şimdilik sadece biceps ve omuz gelişimde bu protein oranı iyimidir

• 3ay

75 kıloysan gunluk 150grm proteın tuketmen gerekır.. bunun cogunu hayvansal proteın kaynaklarından almalısın acık kalan kısımda proteın tozu kullan... full body çalışırsan daha cok verım alırsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• tek öğunde en fazla 30 gram protein sentezi yapabilirsin ikiye böl ögünlerini unutmaki proteinin bile fazlasi yağ yapar iyi günler.

0|0
    0|0
  • aynı olur bro

0|0
    0|0
    • 3ay

eyv zaman sıkıntım varda ondan benim için önemli bu

• Fark etmez senin sindirim sistemini bilemeyiz protein açısından aynı olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Yoo bir öğünde belli binsindirimden sonrası protein olarak işlenmiomusmu neymiş bu tarz bisey duyduydum

• Kilon muhtemelen 70 80 civaridir ikiye böl

0|0
    0|0
  • Kalori hesabı yap ona göre ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...