Yaa kızlarr şu mini şortlarından giymek istiyorum giysem çok tepki alırmıyım eşcinselim ?

Arkadaşlar istanbulda iyi bir özel üniversitede okuyorum eşcinselim şu kızların mini şortları yüzünden birgün başıma bişey gelcek çok özeniyorum resmen ağzımın suyu akıyor yani bende giymek istiyorum birde sıcak olunca çok serin oluyorlar ben pantolona tıkılmış oluyorum bacaklarınıda sergiliyorlar.. inanın giymesinler karşılaşmayım diye dua ediyorum çünkü giyemiyorum diye çok üzülüyrum şimdi size soruyorum birgün bende giysem nsl olur yapabilirmiyim sizce özencimi alsam yetcek

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

• giyiniceksin tabi. niye giymicekmişsin. bak sunlar guzel.. etek gibi gozukuyo uzaktan bunlar

link

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim çok saol yaa sonunda beni tam anlayan biri çıktı gerçekten linki inceliyorum :) bunları görmemiştim... normal bayan kor şort alsam kötümü durur sence

• yok yok zayıfım iyi geliyo bana :P likralıları çok seviyorum

• link

bak bunlarda çok güzel kot mini

Kızlar Ne Diyor 17

• link

link

link

daha fazlası için burdan bakabilirsinizzzzz

link

link

link

link

link

link

link

0|0
    0|0
    • kısacası istedğini giy bişey olmazmı demek istedin :D

• Giydiğine giyeceğine pişman ederler maalesef :( çok giymek istiyorsan taksim gibi bir yerde sorun olacağını sanmıyorum akşam ve taksimde giyip hevesini alırsın bence.yalnız çantanda kapri falan bulundur ne olur ne olmaz diye.. bir de uzun pantolon giymek zorunda değilsin ki hep size göre de belli kısalıkta şortlar var :)

0|0
    0|0
    • ya bana erkek şortları çok kaba geliyo be şekerim :S böyle azcık vücuda yapışan kot şortlardan düşnüyordum onalr olurmu sence taksimde falan giysem o kafama yattı biraz

• yok çok havadar :))

• ayyy yaaa çok özeniyorumm ama :S keşki bir kız gibi olsam anlamasalar beni 1 gün süresince bazen düşnüyorum heee ...nişantaşında falan

• link canıım bak böyle bir sey giyebilirsin tuhaf bakılmasını istemiyorsan. fakat popo altında giyersen malesef çok denyo oldugu için toplumumuzda :( sen üzülürsün sonra..

0|0
    0|0
    • aa buda güzelmiş saol... yok popo altında değilde nsl alcaktım biliyormsun kot şortlar varya azcık yapışan likralı hem açılmaz diyordum hemde spor onalr açıkmı kaçr dersin

• ya ben şeye kızıyorum hemen diyorlarya kızlar kusarım ben seni görsem yok yakışmaz yok bilmemne desene kısaca ben karşıyım diye öyle dmeiyor bahane buluyo

• içimizden geldiği gibi olabilseydik ben çıplak dolaşmayı tercih ederdim..

• Giymek istiyorsan Turkiye'den gitmen gerekecek uzgunum.. :/ burada kimsenin tercihine saygi yok cunku..

0|0
    0|0
  • yürüyüşleriniz oluyor ya o gün gıyebılırsın mesela

0|0
    0|0
    • yok yaaa ben normal haytta giymek istiyorum orda farklı damgasını alarak giyiorsun

• Bir gün giy dolaş içinde kalmasın

0|2
    0|0
    • yaa giycemde okula gitsem abartmışmı olurum sence

• dur sana bişey söyleyimde azcık güleim :D birde bunu bana söyleynin kendi popsunu görsen harabe resmen :D

• Dönüp kendi poposunu toparlamak için hangi spor salonuna gitmeyi düşünüyormuş onu sorsaydın keşke.Kendilerine bakmadan başkalarına laf ediyorlar bir şey diyemiyorum böyle insanlara :D

• Bende nerelerde bu ne zamandır sorusunu görmüyorum diyodum:))

0|0
    0|0
    • madem merak eidyon insan bide cvb veriri :)

• kimsenin ne dediği umrumda olmasın senin hayatın burası da özgür bir ülke ne giymek istiyorsan onu giyersin

0|0
    0|0
    • kızlardan korkuyorum aslında laf sokamaya çalışanlar olurmu diye

• Olur illa ki önemli olan onlara umursamadığını göstermek bunu görünce herkes laf etmeyi bırakır

• sen böyle dalga geçtikçe yakın zamanda birinden çıkıcak bu

0|0
    0|0
  • OOOOOoooyyyyyy giy balımmmm giy yakışııııııııır <3

0|0
    0|0
  • Giy gitsiin. Eşcinsel olanların dikkatini çekersin istediklerin tipte arkadaşların olmuş olur

0|0
    0|0
    • yaaa öyle olmuyo 1 sene önce taytı giyip taksime çıkmıştım tüm erkekler bakıyo wlla korktum sadece eşcinseller olsa iyi

• Başkaları için yaşamıyoruz bırakın da istediğimiz gibi ölelim boş veer onu bunu

• Bacişlerinde selülit de yoktur şimdi ayol. Giy tabiy, elalem bacak görsün anasını satım.

0|1
    0|0
    • var biraz benim kız bacağı gibi hepten :)

• ne istiyorsan onu giyin

0|0
    0|0
    • ya ne bilim kızların tepkisinden korkuyorum laf söylerlermi diye

• Amaaan sakın ben bile yolda oyle birini görsem dalga gecerim. Etek giy istersen ?

0|0
    0|0
    • sen ne demek istiyorsun yaa şort erkek kıayfeti hem biliyormusun sen bunu bizden çaldınız hemde sahip çıkıyorsunuz nsl oluy bu iş ?

• Ben kendi fikrimi dedim sadece. Ne giymek istiyosan giy kardeşim.

• ama malesef kızların büyük bölümü senin gibi geri maleseffff

• Koşarak uzaklaşırdım öyle birini görsem.

0|0
    0|0
    • hep erkekleri iri ve kıllı düşnüyorzunuz yaaa yakışıyorsa ?

• hee işte tatilde giyin tamam ... nedir bu derse geliyo kız şortla hem şort birkere erkek kıayfeti sen kimin kıayfeti kimdem yasaklıyorsun

• Madem bukadar heves ettin giyin bari ama sonuclarinada katlanirsin ;)

0|0
    0|0
    • nsl bir sonuç olabilirki :)

• ya kızlarla yanyana kabinlerde oluyorsun bazı mağazalrda neticede erkek olarak görürü utanırmı diyorum söylemez birde sıkılırmı ama heralde atıyorum etek deneyen bir erkekten utanmaz dimi :D

• Cok fazla kadana takiyorsun sen bu seyleri yaaa. Bosversene sen milleti! Eger sen gercek bir escinsellsen sanane kizlarin ne dusundugunden hem illaki escinsell olmakmak gerekmiyorki birinin arkandan konusmasi icin insanlarin icinde var herkes hakinda yorum yapmak

• gay basmş siteyi.

0|0
    1|0
    • derdide sanamı düştü ?

• biraz daha dar çorap

• şu ten rengiler hoşuma gidiyo benim yaa onaları çok merak erdiyorum :P

Erkekler Ne Diyor 6

• dışarıda giyme .toplum içinde giyersen etek giyme hezesini katbedersin .hiçte zevk almassın o zaman .evde giy istediğin gibi .

0|0
    0|0
  • İstanbul gibi yobaz bir şehirde giymeni tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • eşcinselsen sorun yok. ama kezbaninbiri nin paylaştığı fotolar seni tahrik ediyodur net

0|0
    0|0
  • kıyamam sana

bana gel bende istediğini giyebilirsin...

0|0
    1|1
  • ya bir git hacı manyakmısın nesin

0|0
    1|1
  • Alın bunu dışarı

0|0
    1|1
Yükleniyor...