Evlilik programlarındaki amaç nedir?

Arkadaşlar herkes söyler bunu evlilik kutsal bir müessesedir.

Birçok şey söyleniyor haklı olarak.

İşte insan evleniceği kişiyi iyi seçmeli, Karşısında ki kişiyi çok iyi tanımalı evlenmeden önce uzunca bir tanışma süresi geçirmeli falan filan.. Şu zamana baktığımız da yıllarca beraber olduğun biriyle evlenmeye kalkışman bile uzunca zaman alıyor. Bu Televizyonlarda ki evlilik programlarına bakıyorum da kişiler geliyor birbirlerini tanıyor konuşuyorlar aradan 2 gün geçiyor evlilik düşünüyorlar 1 hafta geçiyor yok söz yok nisan.. zaman geçiyor evlilik oluyor vs vs.. İnsanlar sosyal hayatta evlenme aşamasına gelene kadar uzunca zaman geçiriyor da bu evlilik programlarında neden böyle oluyor çok merak ediyorum bu evlilik programlarının amacı nedir ? Gerçekten mutlu bir yuva kurdurtmak mı yoksa reytingleri tavan yaptırıp izlenme oranlarını mı yükseltmek çok tuhafff !

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar gönül eğlendiriyorlar. Ve orta yaşı geçkin erkekler kendilerine talip olunca şekilden şekile giren , kasılan, havalanan bazı yaşlı kadınları ibretle izliyorlar...İlk soru...Oğlun kızın varmı ? İkinci soru ...Evin varmı ? Bana ev alacakmısın? Borcum var azıcık yardımcı olursan evleniriz En önemli soru...Aylık gelirin ne kadar ? Beni rahat ettirecekmisin ?...Adamların gözleri dolu dolu mahcup ve utangaç hallerde sorulara cevap veriyorlar..Sen kendini ne sanıyorsun ? 18 Yaşında genç kızmısın ? Diyen yok...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir program yapılırken tek gerçeğe dayanılır.

Oda reklam alabilme kapasitesidir.

Ne kadar arz o kadar talep demektir.

Bu asla değişmez...

1|0
    0|0
  • hiçbir amaç göremiyorum hiç inandırıcı değil insanların amacı başka bişeler gibi geliyo

1|0
    0|0
  • İnsanların evlenmek isteğini kullanarak yapılan ve insanların duygularının hiçe sayıldığı, sadece şov ve rant amaçlı yapılmış programlardır.

1|0
    0|0
  • hikaye onlar

0|0
    0|0
  • Onların hepsi ajans işi.

0|0
    0|0
  • maddi paylaşım ve karın doyurmak oradakilerin amacı bence

0|0
    0|0
    • Şuan çıkan adamı görsen dusuncelerın değişirdi =))) Otobuse bınse bırı kalksın da yer versın der çıktı bir dans ediyo varya anlatamam gangsta gibi..

• evlenip çoğalmak:)))

0|0
    0|0
  • amaç yanlızları kurtarmak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabii ki kendi reklamının pesinde o programlar... Yoksa biri mutlu olmuş umrunda degil. Hemen evlensinlerki en fazla evlendiren program olsunlarki konuşulsunlar iyi de para kazansalar...ikiyüzlülük...

1|0
    0|0
  • bız bu kadar evlendırdık sayın zuhal topal ve sevgılı su gıbı ekıbıı sız kac tane evlendırdınız :D

sahte be onlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...