Kapat

Bjk Etoo'yu zorla transfer etti?

Bjk Etoo'nun aklını çeldi beleşe gelirsen seni takıma alırız dedi. Antalya'da dün ki maçta 18'e bile alınmadı. İdmanlara çıkmadı çünki. Şimdi mecburiyetten Antalya Etoo'yu satmak zorunda kaldı.600 000 Euro karşılığı transfer edilecek. Bazı Bjkliler zaten bonservisi elinde diyordu da onları kaale almıyoruz onlar futboldan anlamazlar. Sözleşme=Bonservis demekdir. Her neyse siz bu konu hakkın da ne düşünüyorsunuz.

• Bjk duruşu iyice bozulmaya başlandı.
    A seç
  • İyi oldu bizde 36 yaşında ki iyi oynar.
    B seç
  • Bjkliyim ama bu ne böyle cidden ayıp edildi.
    C seç
  • Bilmiyorum.
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• @Fenerlllliyizz Kişinin Guru, Master, Moderatör falan olması önemli değil. Ayrıca "belki kendisine çıkar sağladı o fake hesaplar ile. Bu hesapta kağatılmalı." yazmısşın. 1 Xper olan bir üye diğer üyelere mesaj gönderemez, Farklı konularda görüş belirtemez, gizli kullanıcı olamaz. Yaptığı tüm paylaşımlar profilinde görülür. Bu siteden çıkar sağlayıcı bir hamlede bulunmak ahmaklıktan başka bir şey değildir. İftira atmaksa bambaşka. Edebim el vermiyor. Eğer insan gibi tartışma yeteneğine sahip biri olsaydın başka hesap açıp sana cevap vermek zorunda kalmazdım. Son olarak da sürekli farklı hesaplar açarak saldırgan davranışlar sergilemen senin karakteristik özelliklerini yansıtıyor. Kapatılan onlarca hesabına rağmen hala siteye giriş yapman da ne kadar çaresiz ve ağır psikolojik sorunları olan biri olduğunu gösteriyor. Bu sana son cevabımdır. Biliyorum soruyu sorduğun hesabın iptal edildiği için yorum yapıp engelleyemiyorsun ama iftira atacağın zaman da tutarlı davranış sergile. Birazcık araştır, neyin ne olduğuna bak. Yardım sayfasını da incele. Umarım en kısa sürede ruh sağlığını geri kazanırsın

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok iyi olmuş :) Bu sene de şampiyonuz desene :)

0|1
    0|0
    • 3 yıl üst üste 3. olduğunuzu hatırlıyorum siz 3. lerin takımısınız.3 büyük sünüz. Hersene 3. olursunuz.

• @kizlarsoruyor 2 defa fake hesap açtığını kendi ağzıyla söylemiş biri siteden gerçek hesabı da kapatılmalı guru olsa bile belki kendisine çıkar sağladı o fake hesaplar ile. Bu hesapta kağatılmalı.

• Bjk duruşu iyice bozulmaya başlandı.

0|0
    0|4
  • hadi canım bjk öyle şey yaparmı hiç yalandır o yalan

0|1
    0|0
  • @Fenerlllliyizz çok acayip birisin :D Tam bir komedisin.

0|2
    0|0
    • Hesabı niye kapattığıma denk gelince sadece senin gibi kendince laf sokup engelleyerek tartışmaktan aciz kişilere cevap vermek için ikinci bir hesap açtım. ;)

• Çok iyi olmuş Bu sene de şampiyonuz desene :)

Hadi yine engelle. :) Sana yakışanı yap :)

0|1
    0|0
  • Drogba Roberto carlos ve van persie 20 yaşında mı geldi sanki. Zorla değil eto çok istiyor

0|0
    0|0
  • transfer edildi demek. beşiktaş başkanı pfdk ta sevk edildilmişti futbolcuyu ayartmaktan, etoo da zayıf karakterli bir oyuncu ismine yakışmıyan haraketler yapıyor geçen senede elle gol atmıştı tvlerin baskısıyla açıklamak zorunda kalmıştı, bakalım fiko cezadan yırtacak mı

0|0
    0|3
Yükleniyor...