Spor salonu fazla kilolarrr?

Arkadaşlar eylülde spor salonuna başlıyacam. Gideceğim salon en iyisi diğerleri kötü ama karışık kız erkek. Şimdi tecrübeli dalga geçmeyen birileri yazsın. Sporda yapılamaı gereken? Tavsiyeler? Ne giyebilirim? Erkeklerden çekinmekte haklı mıyım? Spor çantamda neler olmalı sporcu südyeni nerden bulabilirim? Anlatın işte:) ?

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• verilen programa harfiyen uy antrenörlerin dışında kimseye kulak asma sana doğru hareketi göstereyim diye yaklaşanlar olabilir dikkatli ol ve ilk 3-4 gün ağırlıkları fazla arttırma kas ağrıları olabilir. ben 5 gün kas ağrısı çektim :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Yani karışık olması canımı sıkıyo ne giycem felan

• 3ay

bir tarafını açıkta bırakmayacak rahat şeyler giy dar da olmasın rahatsız eden olursa ordaki görevlilere mutlaka bildir onun dışında spordan sonra duş için şampuan ve havlu bulundur yanında birde terliyorsan spor yaparken bir tanede aletlerde çalışırken kullanmak için havlu bulundur yanında rahat bir spor ayakabı falan

En İyi Kız Görüşü

• Sporcu sütyeni almalısın çok rahat edersin koton gibi her yerde bulunan mağazalarda da satılır. Kendi sporunla ilgilen sadece zaten hocalar yardımcı olur. Spordan 1 2 saat önce yemek yemiş ol. Bol bol su iç. Havlu mutlaka al yanına. Bence tayt giy herkes giyiyor zaten hem o da sporcu sütyeni gibi rahat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Spora asla aç gitme ama tıka basada yeme tok ol. Sporda çok su içme. Bizim sporda erkekler yok ben tayt ve tişört giyiyorum. Genellikle herkes tayt giyiyor zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...