Pilatese başlamalı mıyım?

Öncelikle herkese merhaba.
Benim 12 kilo kadar fazlalığım vardı. 3 aylık spor salonuna yazıldım. 2 ay oldu ve 5 kilo kadar verdim. Bittikten sonra gitme şansım olmayacak. Bu yüzden internetten tüm malzemelerinin bulunduğu pilates seti alayım dedim. Hem sıkılaştırıyormuş hem de zayıflatıyormuş bildiğim kadarıyla. Bunun yanında daha bir çok yararı var. Geri kalan kilolarımı bu şekilde verebilir miyim? Yediklerime dikkat etmeye devam edersem..
Şimdiden teşekkürler ^^
Boy :1.71
Kilo : 67

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• plates işi bana her zaman komik gelmiştir entel eglenceli spor türü diye tanımlıyorum daha çok plates. sebebi şudurki fitnessa giden daha hızlı gelişim gösterir her zaman

0|0
    0|0
    • 3ay

Doğru söylüyorsun ama öyle bir şansım olmayacak ne yazık ki..

• 3ay

Okul zamanı çünkü

• 3ay

şimdi okullu olduk sınıfları doldurduk :P

En İyi Kız Görüşü

• crossfit tarzı yap parkurlar kur duraklar yap çubuklar ve delikli huniler oluyo merdiven tutmalı ağırlıklar oluyo falan onlardan al bence

1|0
    0|0
    • 3ay

Hiç görmedim onlardan. Bulursam bakarım ^^

• 3ay

biz antremanlarda onlardan kullanıyoruz duraklar yapıyoruz 2 dakika durmadan step tahtasıda yararlı

Erkekler Ne Diyor 6

• plates uzmanlık alanım değil ancak platesin zayıflattıgını dusunmuyorum.. esnetır bır nebze sıkılaştırır ancak zayıflatmaz.. zayfılamak ıcın yuksek eforlu sporlar yapmalısın.. ağırlık kaldırmak kardıo ya da yuzmek tempolu kosu gıbı..

0|0
    0|0
  • Geç bile kalmışsın

0|0
    0|0
  • Başla

0|0
    0|0
  • evet başlamalısın

0|0
    0|0
  • patatese başla

0|0
    0|0
  • ama anlatınca olmuyo görmek laızm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sence az vermemiş misin? ya da 2 ayda anca o kadar mı veriliyo bende başlıyacamda salona:(

0|0
    0|0
    • 3ay

Bana kalırsa da az ama sağlıklı verdiğimi düşünüyorum. Ben normalde her gün abur cubur yiyen ve sürekli oturan birisi olduğumdan ilk ay hiç veremedim vücut daha alışamadığından sanırım.. Ama böylesi daha iyi oldu :)

• 3ay

Tam canım darısı başıma

Yükleniyor...