Başka hesaplar açıp yakalanmak

sorum erkeklere yönelik.

uzun süren bir ilişkiniz var seviyor ve ciddi düşünüyorsunuz bütün ailenizle tanıştırdınız, onun için başka şehre yerleştiniz

fakat gizli açtığınız facebook hesabının yakalanmasının ardından sorunu bir şekilde halledip söz verip tekrar ask.fmde bir hesap açmanızın sebebi ne olabilir.

yani düşüncesi ne olabilir, neden yapar, herşeyi berbat etmekten neden çekinmez bir erkek. fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu olrum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ergenlerin bulunduğu bir sitede bulunmasının sebebi sence nedir? ergen olduğu için... ergen nedir? kişiliği tam oturmamış insan..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• burda bir sürü kere hesap silip tekrar gelenler var,

bir tür bağımlılık gibi düşün.

zamanla bırakır belki...

0|0
    0|0
  • ask.fm 13 17 yaş aralığının takıldığı bir sitedir. zararsızdır. anca soru sorulur cevap verilir. bişey olmaz.

facebookda ha keza öyle..

Senin derdni anlamış değilim. Yanlış yapıyosun.

0|0
    0|0
    • benim düşündüğüm neden gizli açılıyor, neden söz verip tekrar açıyor. ve orada verdiği cevaplar hoşuma gitmedi, bahsettiğimiz kişi 23 yaşında.

• 23 yaşında ask.fm de dolanıyorsa çocuk yaştaki kızlara karşı zaafı olabilir. yani 15 16 14 o civarda kızlar var hep.

Sözünü tutmamak ayrı bir kategori. Sözünü tutmayan insanı ikaz bile etmem hayatımdan silerim ben katakter yapısı :D

• adam azmış azmış. :)

0|0
    0|0
  • bunların dışında başka bir yerlerdede olabilirmi sence?

fikrim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dediklerinin aynısını bende yasadım hep yalan dolan 4 senelık ılıskım bitti yalanları yüzünden

1|0
    0|0
    • kaç senedir katıksız güveniyordum ard arda böyle olunca tükendim.

• normal.fazla şey bekleme bundan sonra o olay bitmiş çoktan ayrıl.güven bana daha rahat edersin

• sanaL aLem çoğu yaLan . pek zarar gLmez. gırgırına takıLıyrdur :)

0|0
    0|0
  • ilerde herşeyi saklı yapmaya başlar sonuçta arkandan iş çeviriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...