Spora gitmek istiyorum?

Arkadaşlar benim boyum 1.73 kilom 59. 18 yaşındayım. Yani böyle şişman biri değilimde nasıl desem öyle dal gibi de durmuyorum. Biraz sıkılaşmak, şekle girmek ve fit olmak istiyorum. Bende gönlümce crop top ve bikini giymek istiyorum. Geçen gittiğim epilasyoncu "Hımm canım kolların sarkmış sanki biraz sıkılaşman gerek" deyince dayanamadım valla. Spora başlamam gerek. (Bu arada neden bu kadar uzun yazdığımı bende bilmiyorum.) Ama daha önce hiç spora gitmediğimi de belirteyim. Sizce fitness'a mı gitmeliyim, pilatese filan mı?

Güncellemeler:
3ay Ya 😂😂😂

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo fazlan yok gibi duruyor ama yağ oranı analizi yaptırabilirsin. Ama amacın kalori yakmaktan çok sıkılaşmak ise birçok insanın yaptığı yanlışa düşmeyip dakikalarca koşu bandı, treadmill veya bisiklet gibi aletlerin üzerinde durmamak lazım. Bu durumu yukarıda anlattığın gibi aynen bir spor salonundaki antrenöre anlatırsan yardımcı olacaktır ve uygun programı yazacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Neden gitmeyesin ki

0|0
    0|0
  • gidebilirsin sorun yok

0|0
    0|0
  • pilatese tabi düşünme bile

0|0
    0|0
  • şişman değilsen dal gibi durmana gerek yok zaten

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama hani kızların oluyor ya göbekleri dümdüz filan öyle istiyorum

• 3ay

bence dümdüz karın çok itici ama sen bilirsin tabii

• ben gitcem galiba öyle düşünüyorum yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• oncelikle fitnessden bawlamalisin hayatim sonra ideal kilona geldikden sonra fitnese ek olarak pilatesle ugrasman gerek

0|0
    0|0
  • En iyi ve çabuk sonucu fitness veriyor

0|0
    0|0
  • hiç gitmediysen şekil alması falan zor bayağı vaktini alır

0|0
    0|0
  • dambıl al kol hareketleri yap
    sıkılasır kolların

0|0
    0|0