Galatasarayın yaptığı da fenerin yaptığı da çok yanlış değil mi?

önce dediler ki galatasaraylılar fair play de fenerbahçe formalı çocuğu sahaya almadı fenerbahçe karabuk maçındada galatasaraylı çocuk alınmamış basın medya gazeteler galatasarayı yerden yere vurdu peki fenerbahçe maçında neden galatasaray formalı çocuk çıkartılmamış ne yazık ki bu konuya masum çocuklar da dahil ediliyor

Güncellemeler:
kayseri maçı

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi Fenerbahçe Karabük maçında alınmamış o çocuk ?

0|3
    1|1
    • son oynan fener maçı

• Bir bilgi verirsen linkle beraber iyi olur. Kirlilik oluyor arkadaş haklı hangi maç ?

• son oynanan maç karabükteydi bunun içinde Fenerbahçeyimi suçluyacaksınız tamamen kendi pisliğini örtmeye çalışıyorlar zamanında gs yaptığı ırkçılıklarda vardı bizde bunlarımı ortaya çıkaralım yani

Erkekler Ne Diyor 6

• Balili'ye ırkçılık yapmışız. O dönem Filistinden hergün şehit haberi geliyordu ve aynı tipte pankartı Fenerbahçe'nin de açtığını net hatırlıyorum. Bir kaç yerde de görmüştüm. Önemli olan nokta burda Fenerbahçe yönetiminin çıkıp ırkçılığı yapanları savunması. Basın toplantısı düzenledi herifler ya ne demek. Irkçılık yapanları yapmadı diye gösterdi. Yok sahada yoklarmış bilmem ne :)

1|0
    0|0
  • çocuklara yansıtılmamalı bu işler

0|0
    1|0
  • Al birini vur ötekine...Bunlara neden kafa yaoruur, zaman harcanır anlamış değilim. Al işte üstelik beni de alet ediyorsunuz ya.

0|0
    1|0
  • bu son forma olayından sonra ünsal aysalın içine aziz yıldırım kaçmış demekten başka bir sey demek gelmiyor.

0|0
    0|0
  • maçtan önce 6-0 yapan çocuk vardı fotosu vardı yarın atarım siteye.

0|1
    0|0
  • son maç karabükteydi. bir derdiniz varsa karabüksporla halledin fenerbahçeyi karıştırmayın lütfen.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya illa kötü bir laf edcem..

Bu ülkede niye hiç bişi takında değil ya.. Bi futbol zevkimiz vardı içine ettiler.. O ona bunu yapmış bu karşılık olarak şunu yapmış.. Bıktık artık be.. !

0|0
    0|0
  • Ben yoruldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...