Ateşli kadınla kötü kadın arasındaki ince fark nedir

kadınlarda büyüsüne kapıldıgınız seyler nelerdir bide kötükadın*la o muhteşem kadın arasındaki fark nedir

* kötü kadınla anlatmak istedigim yol veren

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ateşli kadın cürmü kadar yer yakan, kötü kadın Roma'yı yakar :D

1|0
    0|0
    • romayı imparator heron yaktı bir kadın degil

• :))) Heron değil, Neron :D kötü kadın Roma'yı yakamaz mı diyorsun :D

• aslında neron da b ir kadın için yaktı diyorum kadınlar işin arkasında durur diyorum akıllı deliye söyletir hesabı :D

• Ateşli kadın erkek ruhundan anlayan hislerini çok iyi derecede yansıtabilen, ama bunu sadece erkeğine saklayan...

Kötü kadın erkek ruhundan anlayan hislerini çok iyi derecede yansıtabilen, kurnazlık yapıp erkeklerle oynayan ve zevkine göre kimisiyle yatıp kalkıp gönlü olunca s.ktiri çekendir.

cut.

1|0
    0|0
    • ruhunu anlatsana bana

• yani sen ne yaparsan yap dikkat çekmek istediğinde kimse yüzüne bakmaz ama kimse görmeden halledeyim dediğğinde büyük kitlelelri oynatırsın

• Dikkat çekme konusunda kendini kasan insanlar zaten kendi kendini batırır istisnalar hariç...

sende haklısın tabisi...

• Her ateşli kadın iyi kadın olacak diye bir kural yoktur. Zina yapan her kadın kötü kadındır.

Sadece eşini seven iyi bir kadın da ateşli olabilir (eşine karşı), kötü bir kadın da.

0|0
    0|0
  • ateşli kadın asildir ve zordur kötü kadınsa kolaydır.eğer sen zor bir kadın olurda herkesi baştan çıkarırsan bu ateşlidir.ancak kolay kadın olur ve herkesin görüp bildiği şeyleri sürekli tekrarlarsan işte ozaman kötü kadın olursun.yani kısaca ateşli kadın gösteripte vermeyen çıldırtandır.diğeri ise hemen herşeyini veren ve bunu kolayca birçok kişiyle yapandır

1|0
    0|0
    • hıh işte bende o zorluk kolaylık ne diyorum

• sana şunu söyleyeyim benim ateşli olduğunu düşündüğüm kadın fit vücut topuklu ayakkabı siyah saten veya fileli çorap dar bir elbise ve kat kesilmiş kısa saçlar

• bununla zorluk kolaylık arasındaki bagıntıyı kuramadım :D

• Atesli kadin bas döndürür ancak birisini yakar.kötü kadin herkesi yakar :))

0|0
    0|0
  • ateşli olmayan kadın kötüdür diyemeyiz :D

Ateşli kadın daha tercih edilir. yerine göre yanıyosa tabi :D öyle sürekli yanıp gazı bitecekse bir süre sonra. ı ıh. o da yaramaz.

0|0
    0|0
  • kadınlarda ilk görüşte büyüsüne kapıldığım ilk şey iri gözlü olmasıdır sonra da güzelliğidir. muhteşem kadın bence sadık kadındır kötü kadın da aldatan kadındır .

0|1
    0|0
    • sen var ya küçük gözlü b,r kadına öyle bir vurulacaksın ki senin gözlerin onun küçük çekik gözlerinden baska bişi görmeyecek

• aşka inanmadıgım için mi kapitalizmdeen bahsettigim için mi

• ikisi için de

• ateşli kadın soğumasını kocasında yapandır kötü kadın hergördüğü suda yüzmeye çalışandır

1|1
    0|0
    • sizin karılar karı degil cehennem zebanisi

• kötü kadın önüne gelene ateşli kadın sadece bana :D

0|0
    1|0
  • Ateşli kadın yakar kavurur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Atesli kadin erkeklerin basini dondurmesini bilen arzulatip cildirtan ama gosterip vermiyen kotu kadin isr ar damari yok olan gurur namus kelimelerine uzak olandir gozumde her onune gelenle olandir

0|0
    0|0
  • ateşli kadın ateşini bir kişide söndürür.

kötü kadın kimi bulursa onda söndürür.

0|0
    0|0
  • Wow special :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...