Kapat

Bi yardım eder misiniz?

Daha önce de yazmıştım sevgilisi olan bir çocukla flört ediyodum falan.Sürekli eve çağırmasından da niyeti belliydi ama çok romantik de oluyodu yani sadece 10 dk görüp gitsem yeter falan diye evin yakınına gelmeye kalkıyodu,el ele tutuşup duruyoduk.Çoğu kez de bu sefer sadece arkadaş olucaz diyip vazgeçmiştik.Bu arada ben her şeyi yaptım çıplak fotoğraf göndermek sanal seks gibi.Bi ara da alkolden kafam iyiyken cidden bir şey yapmayacağını düşünerek evine gittim,o da gerçekten dokunmayacağım diyodu.Dokundu ama işte.

2 günden beri bana çok soğuk davranıyo,cinsel anlamda da isteksiz yani resmen.Ben de bugün ben seni seviyorum ama karşılıksız kalıyorum hep,mutsuzum o yüzden numarını siliyim bir daha konuşmayalım dedim.

Yazın sevgilisinden ayrılıp bana gelme ihtimali hiç mi yok,ya da hiç mi mesaj atmaz?:(.Numaram ezberinde bir de.

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Eğer ki bu yaş ortalaman doğruysa,yaşının çok çok altında davranmışsın.Ayrıca uygulamış ve yapmış olduklarına bakılırsa(çıplak fotoğraf,sanal sex vb) bu adamın seninle sadece cinsellik adına birlikte olmuş olmasıda zaten senin için çok fazla önemli değil,yani dert edecek bir şey yok.Çünkü direkt olarak cinsel anlamda yaklaşmışsın,oda sana senin istediğin tarzda yaklaşmış.Birde zaten karşılıklı ve gönüllü olarak yapılan bir girişim söz konusu olduğu için,söylenecek bir şey yok.Ayrıca ondan neden sevgi bekliyorsun bunuda anlamış değilim,çünkü dişi olmaya değer veren birisi hem senin hemde sevgilisinin değerini bilirdi değilmi?En azından ondan ayrılmadan,gelipte sana yaklaşmazdı.Onun seni sevmediğine emin olabilirsin,istediğini almış gitmiş,bir daha ihtiyaç duyarsa gene seni bulur.Yani seni sadece bir ihtiyaç olarak görüyor ve sende karşındaki insanı ihtiyaç olarak görüyorsan zaten hiç bir sorun yok,dert edilecek bir şeyde yok.Bak kendine adam gibi birisini bul,eğer ki öyle birisi olsaydı dokunmayacam demişse,sözünde durur dokunmazdı.Ayrıca aşk sadece cinsellikten ibaret olsaydı,eşekler dünyanın en büyük aşıkları olurdu ve o zaman da efsanelere Ferhat ile Şirin,Leyla ile Mecnun,Aslı ile Kerem değilde,Kıl kuyrukla- Püskül kuyruk,Karakaçan la Beyazkaçan ın aşkları efsanelere konu olurdu,onların aşkları anlatılırdı öykülerde.İkincisi kendini değersiz falan diye düşünme,sadece karşındaki insanın seni ne kadar değerli bulduğuna dikkat et,yani değersizleri yanına yaklaştırma.Üçüncüsü alkol şişede durduğu gibi durmuyor,içtiğin zaman kendini kontrol etmeyi öğren ve fazlasını içme,alkolü taşırdığın zaman başka şeylerde gördüğün gibi taşıyor,bu yüzden taşıyabileceğin kadar iç.Hayata daha farklı bakmaya çalış.

0|0
    0|0
  • yardım edilecek bir durum yok. adam trense,

sende onun için arada durduğu bir gar olmussun.

o son duragına gidiyor el salla...

0|0
    0|0
  • Gelmez maalesef...

Onu bırakmaz özellikle...

Sen sadece onun için cinsel bir objesin bence...

( Seni kötülemiyorum durum bu )

İletişimi kesmelisin... Ya da karar senin...

0|0
    0|0
  • istediğini almış tabi soğuk davranır

0|0
    0|0
  • kolay kadınsın ve seni zaten elde etti neden artık senin için uğraşsınki şimdi yeni insanları arıycak. umarım bundan sonraki kişiye herşeyi bukadar kolay teslim etmezsin oda sana sahip olmak için daha çok çalışır ve zor kazandığı birini asla bırakmaz

0|0
    0|0
  • iyi vakit geciriyosanız bir ara keyfi geldiginde arar merak etme bırak kendi haline

0|0
    0|0
  • bi kaç güne gelir merak etme:)

0|0
    0|0
  • Seni asla unutmayacaktır emin ol

0|0
    0|0
  • Onun amacı seninle ... yapmakmış. İstediği olunca başkasına gitmiştir. Şerefsiz.

0|0
    0|0
  • istediğini alamamışsın gibi görünüyor

0|0
    0|0
    • ben alamadım maalesef

• planını yapmışsın :D iş yarama ihtimali düşük.çünkü kafasına seni kolay kadın olarak kodlamış bir kere.bu gibi durumlarda tek seçenek vardır ve işe yararsa bir tek o yarar

• nediiiiiiiiir

• gel comolokko yapalım.

0|0
    0|0
  • ilişkinizin tek sorunu cinsellikse çözülür geri döner.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kolay kadın olmussun tadına bakmış,almış hevesini bu 1

seni seviyorum demişsin,hepten kaçırmışsın cocugu bu da 2

0|0
    0|0
  • istediğini almış gelme ihtimali 0

0|0
    0|0
    • ama yani,bikaç kere daha istemez mi en azından?

• ister ama sıkıldıkça ya da ihtiyacı oldukça gelir. Hiç bir değeri olmaz onun için yaşananların sadece kendini tatmin etmiştir o kadar.

• gelir ama sevdiğinden değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...