Kızlar kavga eden erkekler hakkında ne düşünürsünüz ve çıkarmısınız?

şunuda eklemek istiyorum bir erkek kavga etttiği zaman toplu ortamda kızlar onun hakkında ne konuşur ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne icin kavga ettigine bagli. Ornegin sacma bir futbol muhabbetinin arkasindan kavga eden erkek hicte iyi degildir bir kizin gozunde..

0|0
    0|0
    • bi tartışma üzerine ya da arkadaşı yüzünden toplu ortamda düğünde vs kavga ederse erkek kızlar o erkek hakkında ne düşünür peki ?

• Şimdi çocuğun anasına bacasına saydırırlar elbette edecek o zaman helal olsun derim.

Ama bir kız kavgası olsun bir bakışma olsun bir ufacık bir laf için olsun böyle kavgalara karşıyım. Saçma yani..

0|0
    0|0
    • ne düşünürsünüz peki bir erkek kavga ettiği zaman?

• Dediğim gibi yeri ve vaktinde ediyorsa hoşuma gider . Bravo derim adam bazı konularda laf ettirmiyor.

Ama mevzunun diğer yönlerini öğrenirsem ( kız kavgası ) vs. hiç hoşuma gitmez. Ve gözümdeki değeri falan düşer..

• Sinirli erkek bana çekici geliyor.Sanırım evlendiğimde bundan pişman olucam.

0|0
    0|0
  • öyle tipler daha çok hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • kavga eden erkekler daha tatlı oluyolar bence :)

0|0
    0|0
    • gerçekten mi :DD sizi korkutmuyolarmı?

• vay anasını sayın seyirciler ilk defa kavga eden erkeği seven bir kız görüyoruz :DD.

• ben sevmem pek oyle tipleri.

0|0
    0|0
    • toplu bir ortamda düğünden filan bir erkek kavga ederse kızlar onun hakkında ne konuşur peki? rezil olurmu kızlara karşı kavga eden erkek ?

Erkekler Ne Diyor 2

• %100 Made in Liseli :D

1|2
    0|0
    • ne liselisi lan 22 yaşındayım adam gibi konuş kürek

• eğer soru saçmaysa yorum atma ? mecburmusun yorum atmaya ? atıyosanda insanları tahrik edecek şekilde cevap verme oldu mu ?

• tamam abi emredersin dövüş varsa gelimmi :D ajshdkjahsd

• serseri kanka sevmez gibi yaPARLAR ama hastası olurlar ##

0|0
    0|0
Yükleniyor...