9 yaş fazla mı sizce?

Birisi beni seviyo aslında huyu tipi karakteri filan herşeyi tam istediğim gibi ama benden 9 yaş büyük, ben 18 yaşındayım o ise 27. dışarıdan bakınca o 22-23 gösteriyo bende 20 filan aramızdaki yaş farkı belli olmuyo bile ama ne biliyim girdiği ortamlara uyum sağlayamam, anlaşamayız diye korkuyorum. kötü bir amacı olduğunuda düşünmüyorum 1 yıldır bana ne kadar sevdiğini gösterdi ama yinede yaş farkı gözümü korkutuyor. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş farkı kişiden kişiye değişir. Anlaşabiliyorlarsa ve her iki taraf içinde sorun teşkil etmiyorsa gerisi kimseyi ilgilendirmez... Bazen yaşıt veya yaşları birbirine çok yakın oluyor ama kafa yapısına bakıldığında arada dağlar oluyor. Önemli olan hayata aynı pencereden bakabilmek, hayat yolunda el ele ve yan yana yürüyebilmek, zorluklar karşısında bıkmadan, yılmadan, azimle ve sabırla mücadele edebilmek, bunlar varsa yaşın önemi yoktur... Bunları düşünüp dile getirebiliyorsanız zaten sizde belli bir olgunluğa sahipsiniz demektir. Girdiği ortamlarda da onu taşıyamayacağınızdan sakın korkmayın eminim ki birbiriniz en iyi şekilde lanse edeceksinizdir. Her ilişkinin temeli karşılıklı saygı ve güvendir. Bu temel üzerine bir şeyleri inşaa ederseniz ilişkiniz o kadar sağlam olur. Yalansız, dolansız, olabildiğine saf ve temiz olur. Problemleri de anında dile getirin birlikte çözüm yoluna gidin, halının altına süpürmeyin, ortalık toz duman olunca çözümü bir o kadar zor oluyor ve araya zatenler giriyor. Zaten sen öyleydin de böyleydin de, geçende aynısını yaptın da, geçmiş geçmişte kalsın siz daima ileriye bakın... Her anınızın birbirinden özel ve güzel olması dileğiyle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çalışıyor mu işsiz mi? Kültürlü biri mi? Bunlara göre cevap olumlu veya olumsuz olur. 15 yaşında 27 yaşında erkekle takılan 4 yıl sonra evlenen bile tanıyorum. ama bu herkes için geçerli demek değil.

0|0
    0|0
    • çalışıyor mühendis, ailesini filan tanıyorum çok iyiler ama yaş farkı işte fazla gibi geliyo

• O zaman sıkıntı olacağını sanmıyorum. Okumuş kültürlü adamdan zarar gelmez :)

• aynen :)

• kabul edersen adamın işi zor. iki çocuğu bir arada büyütecek. şaka şaka.

yaş farkı oldukça ideal. mutluluklar şimdiden.

0|0
    0|0
  • Ortamını Görmeden Paçaları Sıvama Bence

0|0
    0|0
  • onu test et sonuna kadar farklı konularda, testleri geçerse önemli değil.

0|0
    0|0
  • bence hiçbir sorun olmaz böyle yaşı falan kafana takma önemli olan sevmeniz hem fazla bir fark da yok

0|0
    0|0
  • tek cümle git ve mutlu ol ! hiç bir sey olmass

0|0
    0|0
  • aşk olduktan sonra yaş farkı olmuş olmamış ne önemi var

0|0
    0|0
  • Amcamla yengem arasında 14 yaş var :) Nede olsa aşkın yaşı olmaz

0|0
    0|0
  • Ne kadar sevdiğine bağlı.

0|0
    0|0
  • lan git yaşında birini bul ya

0|0
    0|0
  • ikiniz için de bence erken.. 2-3 sene bekleyin

0|0
    0|0
  • Olanaksız sdafadas

0|0
    0|0
  • yo normal 16 17 18 kadar yolu var

0|0
    0|1
  • bırak bu işleri dışarıdan bakınca 22 gösteriyor felan,

istiyorsun işte

yalandan bize onaylatma :D

0|0
    0|0
    • yok gerçekten suratı çok bebeksi olduğu için 22 filan gösteriyo ben öyle sanmıştım başta :D

• ohaaa ohaa 17 yaşındaykenmi asılmaya başladı lan sana yemin ediyorum bulup vurmak lazım o adamı cezasıda neyse yatarız.

Ya bakın şuraya yemin ediyorum zaten kendim çocuk yapmıcam evlatlık alıcam orası ayrı mesela ama sırf kız çocuğum olmasın diye bile riske girmeden gidip erkek evlat sahibi olabilirim.Şu akla bak ya söyle bababa gitsin vursun o sapığı 26 yaşındayken gidip 17 yaşındaki kıza asılıyo yuh bu kızda onu savunuyo ya

• nickini bilmiyorumda 2-3 ay sonra ayrıldım diye soru sorarsın nasıl unutabilirim diye haydi kolay gelsin.ben cinsellik anlamında hiçbirşey söylemedim.

• Allah akıl fikir versin daha sübyansın ergensin 27 yaşındaki erkeğe göz dikiyosun kötü bir niyeti yokmuş geçiceksin sen onu 27 yaşındaki bir adam asla 18 yaşındaki bir kıza bakmaz bakıyosa ya abazadır ya sapık ya tecavüzcü asla ve asla 18 yaşında bir kıza aşk duyguları besleyemez.Doğaya ters kızım ha olsaki sen 25 erkekte 34 eyvallah dicem beni düşün ya ben 20 yaşındayım 11 yaşındaki bir kıza nasıl aşık oluyum.

Elinden tutup bakkala şeker almayamı götürücem? saçmalamayın

0|0
    0|0
    • ben 25 erkek 34 oluncada yaş farkı aynı oluyo değişen ne?

• gizli arkadaş ziyadesiyle saçmalamış bence. yanlış düşünüyor

• cenktalaz sen 22 yaşındasın 9 çıkar 13 eder 13 yaşında bir kızla sevgili olmassan allah belanı versin hemde binbir türlüsünü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence eğer anlaşabiliyorsanız hiç bir sorun çıkmaz.Ama yaş farkı 1-2 olan çiftlerin daha iyi anlaşabildiği kanıtlanmış bir gerçek.Yine de anlaşabiliyorsanız ne kadar yaş farkı olduğu önemli değil..

0|0
    0|0
  • sen hala çelişkidesin. seviyor musun anlaşabiliyor musun emin misin? 10 yıl sonrasını bir hayal et nasıl bir haldesiniz kur kafanda hala ona karşı olan hislerinde değişme yoksa sorunda yok. akıl yaşta değil baştaa erkekler bize göre daha geç geliyor duygusal anlamda vs.

0|0
    0|0
    • çok iyi anlaşıyoruz, ilgisi filan her şeyi çok iyi. beni sevdiğindende eminim e bende boş değilim ama yaşı sorun ediyorum :)

• takma o zman boşver

• oha ben bunun aynısını yasıyorum

0|0
    0|0
  • kafası nasıl ona bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...