Bu yıl unutamadığınız maç hangisi?

Evet arkadaşlar bu yıl unutamadığınız maç hangisi? Benim Real Madridle oynanan rövanş maçı. Maç sonunda her ne kadar üzülsekte 3-1 olduğu zaman ki duygularımı anlatamam.

0|0
511

En İyi Kız Görüşü

• Lig Maçlarımızdan : Ordu Maçı ( 4-2 ) Akhisar maçı ve Şampiyonluk maçı olan Sivasspor..<3

Avrupa maçlarımızda.. : Real Madri ( 3-2) Shalke (3-2)

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Beşiktaş -Fenerbahçe gollü derbi:))90+3 süper galibiyet:))

0|1
    0|0
  • 90da olcay desem çok kızarmısın? son dk gelen gol ve o atmosfer müthiştiiiiii :D

1|1
    0|0
  • 90+3 olcayyy :D santra bile yapamamıştı fenerliler yazzıııkk.. bide 3-2'lik galatasaray galibiyetimiz var ;)

0|1
    1|0
  • Benim de 3-1 lik maç.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 90 da Olcay desem

90 da Burak desem

0|2
    0|0
  • Schalke deplasmanında Umut'un son dakika golüyle gelen 3-2lik maç diyorum. futbolla pek iç içe olmayan annem bile çeyrek final ile havalara uçmuştu.

kötü bir ikinci yarıydı, ölüp ölüp dirilmiştik ama tecrübemizle almanın fişini çekmiştik.

0|1
    0|0
  • Orduspor maçı hakemin maçı katletmesine rağmen 2-0 dan 4-2 yapmak kolay değil

0|1
    0|1
  • 1-0 benfica maçı

0|1
    0|1
  • 4-2 lik ordu maçı

0|1
    0|1
  • benficaya kaçan penaltıyı unutamıyorum rövanşta baroniye çok kızdım atsaydı o golü finalde biz olabilirdik

0|1
    0|0
    • bana kalırsa baroniden çok webo ve mehmet topal hatalı öyle kritik bir rövanşta takımlarını yanlız bıraktılar hele ki webo ben olsam ceza verirdim çok boş bir kart yedi

• GS 4 - 2 Ordu ile GS 3 - 1 Real Madrid.

Aslinda Schalke rövans maci daha da müthisti. Maalesef o macta hem kapi kirdim hemde telefon kirdim heyecandan :D

0|1
    0|0
  • bayern - barca

0|2
    0|0
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği maçı

1|1
    0|0
  • 1-0 Benfica maçı. 3 tane direk kaçan penaltı :(

0|1
    0|0
  • orduspor maçında en son koltukları kırıyorduk :)

0|2
    0|0
Yükleniyor...