Spor yaparken dizimi ağrıttım çok ağrıyor eğilince ne yapayım?

Daha öncede dizim ağrıdığı için doktora gittim bol bol yürüyüş yap yüzmeye git dedi bu sene gidemedim arada oluyodu ağrı spor a başkayınca daha kötü oldu eğilemiyorum ya yardımcı olabilecek var mı

Güncellemeler:
3ay güncel

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• muhtemelen hareketsiz bir yaşantın var, sporda yapınca ani bir harekette zorladın, geçmiş olsun, şu an hastaneye gitme mantıksız, gitsende doktor seni sallamaz açık konuşim, varsa bir ağrı kesici iç, ve dizini fazla bükmemeye çalış şu ağrıyan zamanlarda.

1|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim evet çok hareket etmiyorum Ama intden okudum az hareket ederseniz daha kötü olur diyor

• 3ay

Tamam teşekkür ederim

• 3ay

rica ederim geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 7

• Leg exsantion veya Leg Press veya üst bacak kısımlarını makinede ağır girdiysen eklemlere agrı yapar, çoğu spor hocasının yanlışı bu aletleri yanlış göstermeleri ve ilk gününse bir kaç gün zor gecer

1|0
    0|0
    • 3ay

Tamam sağol

• 3ay

Tamam yapıcam teşekkür ederim

• 3ay

👍👍👍

• Ağrı kesici yaptir

0|0
    1|0
  • Doktor yardimci olamamis sitede yardimci olacak var mı diyor. Nabican burdan birini bulup yere bisey dusurdugunde ona mi aldirican :D tamam hadi biz yerleride silmeye geliriz size

0|0
    0|0
    • 3ay

Doktor yüzme spora vs git dedi ben burdan bilgisi olan varsa ağrıyı geçirebilcek bir şey sordum hem sanane işine gelmiyosa cevaplamayabilirsin

• birşey yapma

0|0
    0|0
  • emara git

0|0
    0|0
  • Nasıl sakatlandın? Dizin sadece agriyor mu yoksa kitlenip kaldigida oluyor mu?

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır eğildiğimden acıyor

• 3ay

tam tersine buz koy diyolar dünden beri buz koyuoyurm

• 3ay

Sen bilirsin ben ablamin yaşadıklarını bildiğim için sendede aynisi olabilir diye dusundum ama en doğrusu usengeclik yapmayıp o bacak sendeyken bir doktora gözükmek :)

• ah eğilince ağrıyan bir dizin olsa

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...