3 yılın ardından tüm duygular su yüzüne çıkıyor. Açık ve net yorumlarınızı bekliyorum.

Anlatıyorum şimdi. Sevdiğiniz bir kız olsun ama açılamadığınız onun da sizi sevdiğini düşündüğünüz bir kız. Çıkmaya doğru giden konuşmalar ve tam o aralar yaşadığınız bir kaç olay.. O olaylardan sonra hiç konuşmuyorsunuz ve aradan tam 3 yıl geçiyor ve geçen o tam 3 yılın ardından kız size mesaj atıyor her şeyi anlatıyor size deliler gibi aşık olduğunu söylüyor tepkiniz ne olurdu ya da cevabınız ? Lütfen yorum yaparken yanına burcunuzu da ekleyin o yengeç burcu çünkü. Her şeyden yola çıkarak cevaplara kendimi hazırlamak istiyorum, yardımcı olun. Bu arada benim burcum balık.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Olay önemli asıl ama neyse. Bu iş burç meselesine bakmaz. Unutamamışsa ve sevgiliside yoksa şaşırmıştır ama araya zaman girmesi yüzünden tepkisi gecikebilir. Heralde iyi bir tepki gelir ama hayatında başka biri varsa ya da hayatında sıkıntıları varsa, olumsuz mesaj gönderebilir. Bir ihtimal sevgilisi varsa, sevgiliside o mesajları okumuş olabilir, kavga ettilerse, hiçbir mesaj gelmeyedebilir. Önce bir telefon edip hal hatır sorup durumunu öğrendikten sonra mesaj atsaydınız belki daha iyi olabilirdi ama yinede ümidinizi kaybetmeyin. Durumunuz tamamen belirsiz.

0|0
    0|1
    • Sevgilisi ile sürekli ayrılıp barışıyorlar ayrıldıkları bir dönemde attım yani öyle rast geldi bakmadım hiç faceden mesaj attım ve dürttü beni daha önceden konuşmuştuk ve dürttüğünde eklemiştim konuşmuştuk yine öyle yapayım dedim istek yolladım ama hala bir yanıt yok

• Hayır diyorum ya mesajımı gördü ve dürttü istek yolladım belki akşam girer bilemicem ama kendimi her türlü cevaba hazırlamak istiyorum sizce ne olur ne yönde olur cevabı

• Olumlu olma ihtimali yüksek olsa bile ben olumlu olur deyip sizi beklenti içine yönlendirirsem ve olumsuz bir yanıt alırsanız hayal kırıklığınızda pay sahibi olmuş olurum. Siz nasıl gelecek cevaba hazırlıyorsanız kendinizi, o da aynı şekilde ne cevap vereceğini düşünüyordur sanırım. Şu an bunları düşünmeyin, cevap gelene kadar vakit geçirebileceğiniz birşeyler bulun olmadı. İnternetten dizi açın izleyin, oyun oynayın, vakit geçirebileceğiniz birşeyler bulun, bekleyerek düşünerek vakit geçmez.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bak böle bir şey zaten olmaz olsa da çok saçma olur 3 yıl geçmiş ya kafası karışır insanın dalgamı geçiyor der ya da boş ver gitsin gibi bir şeyde çıkabilir. Tabi bunların hepsi iyi niyetli düşünceler çerçevesinde. Lakin kötü tarafından bakıncada kullanmak veya sana karşı duyguları kırılmışsa öc almak isteyedebilir. Bin bir türlü insan var. Bu arada burçları kafana takma derim insanların karakterlerini burçlarla çözemezsin!

Hayatta başarılar.

0|0
    0|0
  • ne saçma la burç olayı burçlara göre mi yaşayacaz hay Allahım sen akıl fikir ver

3|0
    0|1
    • Burçlara göre yaşamak değil sadece merak tabi ki ona göre kararımı vermicem sadece merak işte yani yengeç olursa onun duygularına yakın bir cevap almış olurum diye düşündüm ya da balık olursa beni daha iyi anlar diye saçma ama merak işte bundan yola çıkarka adımlarımı atmıcam tabi

• Bende aşağı oku tıklayarak sana bir artı verdim :)

• onun burcundan biri iyi bir şeyler söylese ona göre davranmıcan sanki...

• çocuk 3 yıl içinde ne cevizler kırmıstır ve hala doludur :=) tabi kide evet diye bilir fazlası göz cıkarmaz der...balık

0|0
    0|0
  • Kız güzelse kabul ederim. - Akrep (ki burçları doğru kabul etmek saçmadır. Tabii, tercih meselesi)

0|0
    0|0
    • Nasıl kız güzelse ? Zamanında sevmişsin bunun senin için hiç mi önemi yok.

• Tamam anladım ben seni sağol :D

• Ben yengeç'im ve şans verirdim.

0|0
    0|0
    • Ne derdin mesela ?

• Ya diyemem o mesajı yollamakta bile kararsızdım ben ilk defa bir erkek için ağladım eğer öyle bir şey deseydim vereceği olumsuz bir cevapta ne hale geleceğimi düşünsene cesaretimi toplayıp o kadar upuzun bir mesaj yazmışken onun yaptığına bak bir şey beklediğimden değil ama daha duyarlı olmasını umardım

• Ben eve geçiyorum senle bir görüşelim bu konuyu en başından olurmu?

• seni hatırladım :D şu bahtsız kız olmalısn

1|0
    0|0
  • Duygularım öldü..

(:

0|1
    0|0
  • hmmm çok ilginç

0|0
    0|0
  • su gibi ilişki olur :D

0|0
    0|0
  • Geçti Bor'un pazarı sür eşşeğini Niğde'ye.

0|0
    0|1
  • "Yürü git be" derdim herelde

1|0
    0|1
    • Burcun ne ?

• burç dediğiniz şey tam olarak bir saçmalık. çok önceden insanlar ayları belirlemek için her ay için bir hayvan ismi verildi, aslan v.b ve bu burç olayı buradan geliyor ve kişilik ile hiç bir alakası yok.

• çok uzun okumadım.

0|0
    0|0
    • O kadar da dikkat çekici bir başlık attım amk :D

• offff yarıldım şu an. 5* verdim soruna

Kızlar Ne Diyor 4

• acba neden 3 yıl snra ozmn nie sylememişki ? herhalde brni bulamadı benden başka baktıkı onu sewiyorum ondan sylemiştr diye düşünürüm we kabul etmem tedrgn olurum. balık

0|0
    0|0
  • burdan geçmez o otobüs,yanlış durakta bekliyorsun yazardım-başak.

0|0
    0|0
  • bunca yıl nerdeymişki şimdi aklı basına gelmiş bir hayır gelmez o aşktan bence (aslan)

0|0
    0|0
    • 3 yıl önce konuştuklarında hoşlandığı bir kızdan bahsetmişti bana bende onu bahsetmeden önce hazırlamıştım kendimi söyleyecektim ama konuyu açtıktan sonra geri çekildim karşılıksız olmasını tercih ettim diyebilirim ama bunu bilmesi gerektiğini düşündüm ve 3 yıl aradan sonra yolladım bilmiyorum ne olur ne olmaz

• 3 yıl çok uzun zaman başkasını buldum bile(yengeç)

0|0
    0|0
Yükleniyor...