Hasta sevgilinize bakar mısınız, bırakır mısınız?

Bütün sevenlere soruyorum. Sevgiliniz hasta ve ömrünün sonuna kadar o hastalıkla yaşayacak, siz bu durumda onu yarı yolda bırakır mısınız, yoksa ömür boyu yanında mı olursunuz?

0|0
26|39

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• bakmaktan kastın hasta bakıcı gibiyse eğer yapamam. ama bir hasta bakıcı tutar ve boş vakitlerimin tümünü onunla geçiririm. (hasta bakıcıyla değil, sevdiğimle :D )

bu arada ''eğer eşimse bakarım'' diyenler var. eşiniz de sevgiliniz değil midir? sevmek sevgili olmak için imza mı atmak gerekir? sevgiliniz olan kişi eşiniz olmadan önce bu hakkı kazanamaz mı yani? bu nasıl bir hesaptır? bu hesabı yapan kişi eşini de yarı yolda bırakır. çünkü beklenti ''sağlamı varken çürüğü ne yapayım'' dan başka bir şey değil... önce benim için bir şeyler yapsın, çocuk yapsın, kahrımı çeksin, çamaşır bulaşık yıkasın, evi temizlesin... ispatlasın önce bir kendini... sonra düşünürüm...

e be uyanık, bunları yapmak için fırsat bulamayan birini, senin elinde imkan varken yardım etmeyip de kaderine terk etmek hak mıdır?

0|0
    1|0
  • Askere Giden Sevgilisini Beklemeyen Kızlar ,

Kalkıpta Ölüm Döşeğinde ki Sevgilisine Bakacağına İnanmıyorum.

Ya da Yatalak Hasta Olup Sevgilisinin Başından Ayrılmayacak Birisi Olduğuna İnanmıyorum ..

Kendim İçin de Yapabileceğimi Düşünmüyorum.

Bir Yerden Sonra Asla Benim Olamayacağı Hissi İçimde Belirebilir.

Bu da Peşinden Ayrılığı Getirebilir Diye Düşünüyorum ..

0|0
    0|0
  • evlenenler hastalıkta saglıkta diyerek evleniyolar ama pek öyle olmuyor..

sözde çogu kişi bakar ama başına gelince iş degişir..

0|0
    0|0
  • Allah kimseye yaşatmasın. Bakarım tabi kide iyi günde herkes sevgili olur. Kötü günde görelim asıl sevgiyi aşkı

1|0
    0|0
  • ali taran gibi olmam

3|2
    0|0
  • ona hasta değilmiş gibi öperim sarılırım eğer bulaşıcı bişeysede hiç ondan gelicek herşeye razıyım ona ömrümün sonuna kadar bıkmadan bakarım ve bundan mutluluk duyarım

0|0
    0|0
  • Eşime bakarım .

0|0
    0|0
  • eğer ki bakmazsam eşime ölünceye dek aynı duruma düşersem bana bakan biri olmasın .

2|0
    0|0
    • tebrik ederim

• dün vicdanlımısınız diye bi soru sormuştum işte böyle bişey bu.çok seviyorum diye evlenip hasta olduğunda bakamam demek insanlığa sığmaz.ömrüm feda olsun sevdiğim kadınıma..

• Geçenlerde bir haber vardı. "Ölen sahibinin mezarını 3 yılldır terk etmeyen KÖPEK" diye. Ey kendini insan sanan bazı mahlıkatlar bir köpek kadar olamazmısınız? Tabiiki bana ihtiyacı olan sevgilime/eşime bakarım. Asla bu konuda tavizim olmaz üstelik sağlıklı halinden daha çok ilgilenirim.

0|0
    0|0
  • klasik olcakda bakarım tabi!

0|0
    0|0
  • Onu kalbinle seviyorsan , hastalık bile ayıramaz hatta ölüm bile...

0|0
    0|0
  • ölene kadar yanında...

öbür taraftada aynı yere düşersek ( cennet cehennem açısından ) yine yeniden yanında

0|0
    0|0
  • sonuna kadar bakarım çünkü ben de aynı duruma düşebilirim.sevginin temeli fedakarlıktır.evlendiğin de bile hastalıkta ve sağlıkta diyor hastalıkta olmayacaksa bir anlamı yok o sevginin.

0|0
    0|0
  • eş ise evet

0|0
    0|0
  • Allah korusunda eğerki seviyorsam hiç birşey ayıramaz.

0|0
    0|0
  • ömrüm yettiğince bakarım,bakacağım

0|0
    0|0
  • Bırakan İpnedir okadar söylim yeterli sanırım...

0|0
    0|0
  • iyi günde, kötü günde, HASTALIKTA ve sağlıkta...

0|0
    0|0
  • Gerçek Aşkı Ölüm Bile Yok Edemezken Hastalıkmı Yok Edicek. Duramıcaksan Kendine Güvenemiyorsan Bas Git ki Sensiz Yaşamyıda Öğrensin

0|0
    0|0
  • Ona bakmak zaten bir aşktır... Hasta birine yardim ask gibi bir histir bence cogu zaman huzunlu olsanda tum kalbinle severek yaparsın.

0|0
    0|0
  • Zor bir karar, üzerinde düşünülmesi gereken bir olay

0|0
    0|1
  • bi yakınım olmasına gerek yok kim olursa olsun bırakmam orada olmazz bize ters

0|0
    0|0
  • Hastalığın kaynağı biz değiliz demi? :)

0|0
    0|0
  • Şimdi ne desem laf değil...

0|0
    0|0
  • Memlekette sağlam adammı kalmadı ya :)

0|0
    0|0
  • Elimden geldiğince bakarım

0|0
    0|0
  • eğer aşıksam tereddütsüz bakarım...

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir soru ? Kendime hakaret sayarım..Duymamış olayım...Hııııı...Uzat bakim kulağını...

0|0
    0|0
  • seviyorsam bakarım tabi çünkü bana ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • başıma gelmeden bir şey diyemem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 25

• Annesi yokmu onun ... Bilmem düşünmem lazım , kim çalışıp para kazanacak , kira kredi elektirk su yakıt hee bunları kim ödicek ..

0|2
    2|3
    • hic bi yorumdan bu kadar igrenmemistim

• senin oğlun hasta olduğunda eşi sana mı gönderecek. istermisin

• Göndermesine gerek yok ben gider bakarım ...Canımı bile veririm ben oğullarım için .. Söylediklerimi çarpıtmayın lütfen ...Ben hasta bakıcı değilim , hayatımızı idame ettirmek için birisinin çalışması gerekli , biraz gerçekci olun lütfen , İşi gücü bırakıp yanında olamam , ama terketmem de ...Ayrıca sadece eşime bakarım ...

• hayatta bırakmam demek çok yanlış insan bunun cevabını ancak başına geldiği zaman bilebilir. hastalığın şekli de önemli tabiki.

etrafımızda engelli yada yatalak evlat sahibi birsürü insan var. ve birçoğu isyanda. insanın evladı bile fazla geliyorsa sadece sevgili olan bir insana bakmak çok zor olacaktır diye düşünüyorum.

ama eşinse söz konusu kişi o zaman durum değişebilir. ben bakacağımı düşünüyorum ama dediğim gibi başıma gelmeden de kesin bir şey söyleyemem

Allah kimseyi sevdikleriyle sınamasın.

0|0
    0|0
  • iyi günlerde nasil yanindaysam ve hicbirzaman birakmiyorsam, kötü günündede birakmam ömrümün sonuna kadar sahip cikarim.. ben onu öyle böyle sevmedim ki hastalikta yari yolda birakayim..böyle birseyi asla yapmam cok seviyorum cok sevdigim icin de onun icin elimden gelen herseyi yaparim..

0|0
    0|0
  • asla bırakmam..

0|0
    0|0
  • Doğrusu bırakmamak tabii. Sartlara baglı baska sorunlar varsa bırakırım sadece hastalıksa sorun bırakmam..

0|0
    0|0
  • Elbette ona bakarım her durumda sağlıklı iken herşeyi paylaştık güzel hasta olunca bittimi size yapılsa hoşunuza gider mi... Sevgi sadece iyi güzel günler içinse sevgi anlamını yitirir bence.Onu her haliyle sevmek gerekir kırli iken,hasta iken yataktan kalktıgında suratı asıkken berbat görünürken onu her haliyle severdim sevgi koşulsuzdur.

0|0
    0|0
  • Beni ondan ayıracak teş şeyyy ölümdür.

0|0
    0|0
  • o hastalık ayrılmam için sebep olmaz amaaaa ayrılmk için sebebim varsa da hastalık beni o ilişkide tutmaz.

0|1
    0|0
  • ömür boyu bakarım.

nikah memuru boşuna sormuyor hastalıkta sağlıkta

0|0
    0|0
  • Sevgiliyi bilemiycem de, eşim olsa tabii ki .

0|0
    0|0
  • sonuna kadar yanında olurum hiç kıyamam ona kurtulması için elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • ömür boyu ona bakardım.

0|1
    0|0
  • Çok sviyorsam onu yaşadıgım sürece bakarım..

0|0
    0|0
  • Hastalığına göre değişir.

0|0
    0|0
    • ben eğer hasta olsa bulaşıcı olsa ondan gelicek herşeye razı olur bakarım düşünsene ona yaklaşamıyosun uzakdan bakıyosun yürek dayanmaz bulaşıcı bile olsa ondan gelicek herşeye razı olur bakarım

• ömür boyu yanında dururum

0|0
    0|0
  • Insan sevdigini hasta diye birakirmi yaa..

0|0
    0|0
  • dayanabildiğim kadar dayanırdım

0|0
    0|0
  • Gerçekten seviyorsam ömür boyu bakarım.

0|0
    0|0
  • Bir insani gercekten seversem bakarim.

0|0
    0|0
  • bakmam

0|0
    0|0
  • tabikii ömür boyu yanında olurum yani sen hasta olsan o bırakıp gider mi ben neden bırakayım ki

0|0
    0|0
  • kesınlıkle boyle bı fedakarlıkta bulunabılırım sevdıgım adam ıcın herseyı yaparım.

0|0
    0|0
  • Seven herkes yanında olur bence..

0|0
    0|0
  • yanında olurum

0|0
    0|0
  • bende birakmam kendimde 15 yil büyük birini aldim artik kusu ucmuyor aramizdada

iliski bise yok oyüzden yinede dizinin dibindeyim o yüzde cocugumuz bile yok 12 yil oldu evleneli

0|0
    0|0
Yükleniyor...