Ölüyorum galiba evde yanlızım bu agrının gecmesi icin ne yapmalıyım ?

Ya sırtımın sol tarafında hani böbreklerin üst kısmı varya orda acayip bir kasılma seklinde agrım var hani et kesigi olur ya o sekilde ve bu kalbime vuruyor kalbimde agri var gibi sanki dayanamıyorum agrısına niye olur bu ve naasıl gecer acil cozum cok kotuyum :(

Güncellemeler:
Birde yarin final sınavlarım baslıyor calısmam lazım :(

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen üşütmüşsünüzdür ancak yine de bir doktora muayene olun, önce dahiliye ye gidin gerek görürse üroloğa sevk eder. Böbreklerinizde taş olma olasılığı da olabilir. Sağlık ihmale gelmez bir an önce acile başvurun ön tanı konsun... Geçmiş olsun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Böbrek taşı kumu ya da safra kesesi ağrısı olabilir.Hemen dahiliye ya da aile hekimine gitmeni öneririm

0|0
    0|0
  • kalp agrısı sırttan belli edermiş kendini . yakın zamanda bir doktora görün

0|0
    0|0
  • Acile git göster

0|0
    0|0
    • Evde kimse yok bide en yakin acil bana 15 km kadar uzak

• Hayir ama finallerden dolayi cok stresliyim

• Önce kendini psikolojik olarak rahatlat. Sınavı bu kadar kafana takma, şöyle düşün, bir kader sınavı değilde, hazırlık sınavı gibi düşün. Evde nasıl ders çalışıyorsan, yarın yine aynı şekilde ders çalışmaya gidecekmişsin gibi, kendini evde hisset. Rahatla. Sonra bir tane ağrı kesici iç. Bunlar önemli şeyler değil, hayatta ne dertler var. Sıkıntı yapma. Sınav kim, o senden korksun. Ben sana güveniyorum.

• 112'yi ara.

0|0
    0|0
  • Biz doktormuyuz, git doktora görün fazla zaman geçmeden.

0|0
    0|0
  • gaz sıkışmıştır sal geçer:D

0|0
    0|0
  • 112'yi aramalısın lütfen geçiktirme. Kalp sorunu olabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nefes aldıkca iğne batar gibimi oluyor.. sıcak su torbası falan koy. sırtına bide ayaklarını cok sıcak tutt

0|0
    0|0
  • yel girmesi diyoruz biz ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...