Biz neden kendi sporcumuzu küçümsüyoruz?

Arkadaşlar koyu bir Beşiktaş taraftarıyım kendi taraftarımı ve bütün taraftarları eleştiriyorum bu konuda elin hollandalısı benim ülkemin 18 yaşındaki sporcusu enes ünal'ı izliyorsa m. unidet'ın teknik direktörü oğuzhanı izlemeye adam yolluyorsa biz neden en pahalısından yabancı santrafor diye bağrıp duruyoruz en pahalısını getirsen şampiyonlar ligi gurubundan çıkacağının bir garantisi var mı ķi? Ülkemizin parasının boş boşuna heba olmaması için genç ucuz ama yetenekli geleceği olan futbolculara yönelmeliyiz birazda sabretmeliyiz bakın Real Madride Gonzalo hugaini 3 milyon euroya aldı sonra onu 30 milyon euroya sattı ona alan kulüp 95 milyon euroya saattı biz niye böyle yapmıyoruz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Aynen yıllardır aynı şeyi söylüyorum duygularıma tercüman oldun !
    Yabancı teknik direktörler için de aynısını diyorum, boşu boşuna milyonları veriyorlar yabancılara oysa mice ertuğrul sağlam'larımız var henüz keşfedilememiş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• abi bu bizim genelimizde var sadece sporda değil hep kendimiz kötülüyoruz. Mesela sosyal medyada hep onlarda ve bizde capsleri yapılıyor. Kendimizi aşağilayan capsler. Oysa kendimize güvenmediğimiz sürece yerimizde saymaya devam edeceğiz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben küçümsemiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sadece sporcuyu değil herşeyimizi kötülüyoruz kendimiz bir bok yaparmış gibi

0|1
    0|0
  • Küçümseme diye bir şey yok. Neyse o. Oğuzhan yerli olduğu için değil, dünyanın sayılı orta sahalarından biri olduğu için oynuyor. En pahalısından yabancı santrafor aranıyor çünkü Cenk yetersiz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Cenk oynamazsa tecrübe kazanmazsa hep yetersiz kalır

• 3ay

Cenk'i istersen 20 yıl oynat, yine yetersiz kalır. Olacak adam kendini 17-18 yaşında belli ediyor zaten (Oğuzhan, Emre Mor, Enes vb.)

Yükleniyor...