Squat hareketi?

Squat bacak mı kalınlaştırıyor sizce?

0|1
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• önce sıkılaştırır, b*kunu çıkarırsan kalınlaştırır. g*te de büyük etkisi var :D çok açık konuştum bravo bana.

2|0
    0|0
    • 3ay

Bacakları kalınlaştırıyor mu cidden

• 3ay

Tamam canim tavsiyelerinizi bie bir uygulayacagim ikinizi de cok tesekkur ediyorum iyi geceler 😊✋

• 3ay

İyi geceler 😘😘

En İyi Kız Görüşü

• Üst bacakları sıkılaştırıyor ve popoyu yuvarlak ve dışa doğru çıkartıyor diye duymuştum, 2 sene önce yazın bir süre yaptım ve üs bacaklarımın acısından merdivenlerden zar zor alt kata indim 1-2 gün :)))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• squat temel hareketlerden biridir.. malesef ülkemizde bu egzersizi doğru yapan çok nadirdir.. tekniğini iyi öğrenemzseniz ciddi sakatlıklara sebep olabilir.. bacak egzersizi olarak gecer ancak temel hareket oldugu ıcın kalca ve hatta karın kaslarını bile çalışıtırır.

0|0
    0|0
  • evet ama uzun zaman sonra

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Öyle aman aman kaslanma bekleme kolay kolay kaslanmaz kaslansada kocaman bacakların olmaz aksine fit estetik bacakların olur

0|0
    0|0
  • beyni büyültüyor

0|1
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Üst bacak, kalça, karın buralarda kas yaptığı için haliyle biraz üst bacaklarda kalınlaşma oluyor.

1|0
    0|0
  • Ben iki senedir yapıyorum sıkı bir bacak ve kalinlasiyor

1|0
    0|0
  • Evet bacak kaslarıda çalıştığından doğal olarak kalınlaşıyor

1|0
    0|0
  • Kalınlaştırır idmanla düzeltirsin.

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra kalınlaştırıyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • kasları geliştirdiği için evet

0|0
    0|0
  • kas yapar

0|0
    0|0
  • Kas yapıyor ve popoyu dışa çıkartıyor. Evet kalınlaştırır ama kas babında

0|0
    0|0
  • Ben yapıyordum, gaza gelip aşırıya kaçtığım için kalınlaştı ve popoda çok büyüme oldu. Bıraktım ama halen aynı. Yani pantolonlar bacaktan geçip popoda kalıyor. Ama aşırıya kaçmadan yaparsan gerçekten güzel sonuçlar alırsın.:)

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum aksine inceltmesi gerekmez mi

1|0
    0|0
  • Kas yapıyor olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...