Konya ofsayttan gol attı ofsayt verilmedi Fener attımı ofsayt olmasa bile ofsayt neden?

Aın size Konya 3. dakikada gol attı ofsayttan ama verilmedi Fenerbahçe şampiyonlukdan oldu.Konya ofsayttan gol attı ofsayt verilmedi Fener attımı ofsayt olmasa bile ofsayt neden ?
Fenerbahçe attımı ofsayt olmasa bile ofsayt verilir.
Peki neden böyle Fenerbahçe üstüne oynanıyor.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe kim niye üstüne oynansin aziz desen tayip yalakasi belli has bir taraftar grubu yok genç fenerliler dicek şimdi onlar biraz dik dursa aziz çoktan gitmişti gs fb hadi bjk taraftari var bu iki takim taraftarı armaya değil oyunculara aşık kim sizinle uğraşacak

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım TFF yeni kurallar getirdi ondan dolayı konyanın attığı gol fenerinki ofsayt.
    Getirdiği kuralda gol atamayacağı uzuvları ofsayt kuralına girmiyor.
    Burada gördüğüm gibi KonyaSporlu oyuncunun sadece kolu geçmişken , Fenarbehçeli oyuncunun omuz ve kafasıda çizgiyi geçmiş..

1|2
    0|0
    • 3ay

Hakemlik yapıyorum o yeni kuralları bana sen değil atama komitesi anlattı zaten:.

• 3ay

Seninle burada sabaha kadar tartışabilirim ve yinede sen bildiğini ben bildiğimi söylicek durumda yazdığım 2. cevapda hakem yorumunada bakılıyor diye sana söyledim ben gözlük kullanmıyorum kullanmaya da gerek yok ama sen beyin taktıra bilirsin sen burada soru soruyorsan benim cevabımada muhalif olmıcaksın okey sus şimdi sen ofsayt değil de sonuçta yenildiniz bitti top yuvarlaktır

• 3ay

Git öğren sonra gel. Bilgisizlik başa dert açar.

Kızlar Ne Diyor 2

• 1. si fenerin golü ofsaytti
    2. si boyle olmasa dahi laf söyleyecek son takimsiniz
    3. sü ilk maçtan şampiyonluk yorumu yapmanda baya iyiydi

0|1
    0|0
    • 3ay

Bari maddeleri doğru siralasaydin :D fetö talimat verdi golü saymayin diye, ne yaparsin iste hep oyunlar senaryolar

• 3ay

2 gündür bağlıyoruz biz Fetoya neden mi videolar çıkdı Gsli oyuncuların Feto ile videosu.

• 3ay

Ne oluyor sohbet edince topçular da doping etkisi yaratiyor kupalari falan mi kazaniyorlar :D hocaya bak be :D

• Fenerliyim ama pozisyon ofsayttı.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fenerbahçenin attığı gol açık bir şekilde ofsayttır bunun tartışması bile olmaz.

0|3
    0|0
    • 3ay

Konyanın attığını görmeyenler 10 santimi nasıl görüyor.10 santim ofsaytmış.

• 3ay

Nereye barizdi yorumcular bile ikilemde kaldı o gün farklı bugün farklı konuşuyorsun konumuz o maçmı şimdi bugünkü gol net ofsayttır tartışmaya gerek yoktur hayırlı akşamlar.

• 3ay

https ://www. youtube. com/watch? v=hLWYJueyqlI herkes ofsayt dedi.

• Haksızlık evet

0|0
    0|0
  • "şampiyonlukdan" kısmından sonrasını okumadım

1|1
    0|0
  • Yazık oldu yine ya.

0|0
    0|0
  • Dur bakalım yeni başladı lig

0|1
    0|0
  • Çünkü fenerin başında şerefsiz aziz var bu yüzden takımı desdeklemiyor bu sene hiçbir maçınada gitmeyecem

0|0
    0|0
  • Gozun gormuyo galiba fenerin pozisyonuda ofsayt bariz bir sekilde vucut onde

0|0
    0|0
    • 3ay

10 santim çok mu bariz.

• 3ay

Ben burdan bariz goruyosam
      Ofsayttir goruntudede belli 10 cm 5 cm ne fark eder

• 3ay

Çünki sen hakem gözüyle görmüyorsun ben hakemlik yapıyorum sen 5 metreden görüyorsun o 50 metreden görüyor.

• Bjk kaybedecek dedi fb kaybetti hahaha

0|0
    0|0
  • Fener ağlama :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...