Sizce de Abdullah Avcı çok daha iyi takımları hak etmiyor mu?

Gerçekten Başakşehir her sene ligin en iyi savunma yapan takımı oluyor. Takım tam bir istikrar abidesi. Almanya'da olacak Abdullah Avcı Dortmund'a kadar yükselir. Sistemli bir kulüp ve oyuncu kadrosu ile muazzam işler yapar. Cidden Almanya gibi sistemli bir ülkeye gitmeli. Bugün yine teknik direktörlük kalitesini ispatladı. Türkiye'nin tartışmasız en iyi taktik bilgisine sahip teknik direktörü. Milli takım diyenlere milli takım çalıştırmak ile kulüp takımı çok ayrı şeyler. Sizce de daha iyi yerleri hak etmiyor mu?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Savunma yapan büyük takım olmaz Türkiye'de, o yüzden büyük takıma gidemez, yapabilecek olsa milli takımda başarılı olurdu

0|1
    0|0
    • 3ay

Lucescu Beşiktaş ve Galatasaray'da savunmaya yakın anlayışla oynattı. Ayrıca adam tam bir taktik deha hücumdan da anlar diye düşünüyorum. Milli takım olayı ise apayrı adam bir Selçuk'u oynatmadı diye her lafı dediler. Haksızlık oldu ben milli takım kariyerini es geçiyorum. Hem çok ayrı milli takım. Mesela Ersun Yanal da milli takımda birşey yapamamıştı. Yani hangi takımı nasıl oynatacağını bilir. Ben büyük takımda hücuma çok hızlı kalkan orta sahada mükemmel basan bir takım oluşturacağına inanıyorum. Klopp'un Dortmund'u gibi.

• Yok iyi böyle

0|1
    0|0
  • Milli takımda ne yaptı.

0|0
    1|3
Yükleniyor...