Acilen bana yardım edin?

Arkadaşlar acilen kilo vermem lazım cevremde ki insanlar çok üstüme geliyor sanki kilolu olmak suç gibi artık psikolojim bozulucak normaldede çok terlememe rağmen kilo kaybım olmuyor suda içiyorum baya ama etkisi olmuyor bana lütfen bildiklerinizi önerir misiniz? Artık üzülüyorum kimseye belli etmesemde.

1|1
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• terlemek vucuddan su kaybına neden olur sadece.. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iradeli ve istikrarli olmalisin. mutlaka diyetisyen destegi alip her gün en az 1 saat yürümelisin. 3 beyazi cikarmalisin. ben bunlarla 59 kilo verdim. 14-15 yaslarimda 110dum su an 51im

1|0
    0|0
    • 3ay

kanka helal olsunda o nasıl iradedir benim 10 kilo fazlam var veremedim 10 kilo için aynaya bakasım gelmiyor okadar kafaya takıyorum ama şu ekmek olmadan doymuyorum. adanada yaşayınca birde birgün kebap birgün içliköftebirgün lahmacun yardırıyorum. nasıl doydun sen

• 3ay

adanada daha da zor. sen de haklisin valla. bari spora git de kas olsunlar

• 3ay

dün başladım zaten üniversite başlayana kadar yardırıcam dumbellle bakalım

Erkekler Ne Diyor 4

• Spor yap

0|0
    0|0
  • Çok terlemenin kilo vermekle alakası yok vücut daki yağ miktarın fazlaysa anormal şekilde terleme yaşarsın eger kalorilerini hesaplayıp günlük kalori miktarına dikkat etmezsen havada 40 takla atsan zayiflayamazsin kalori saymak tek çözüm yolu

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• İnat edip bulduğun diyeti denemek yerine bir doktora görün. Çünkü bu psikolojiyle gidersen daha da açıkmış hissedeceksin.

0|0
    0|0
  • bana da yapıyolar aynısını. benim kilom benim dışımda herkese dert olmuş, giriyo çıkıyo mk

0|0
    0|0
  • Yemek yeme

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git

0|0
    0|0
  • Terlemek maalesef sadece su kaybına neden olur. İradeli ve hırslı olmalısın. Umarım istediğin şeye ulaşırsın. Spor yap bol bol.

0|0
    0|0
  • kendini bilmez salakların lafı için değişme ya

0|0
    1|0
  • Karbonhidratı kes, yağsız tuzsuz ve en önemlisi az ye suya yüklen ve hunharca spor yap bitti gitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...