Kızlar için regl ne kadar sorun yapar?

bir sevgilim var ve uzun süredir buluşmuyoruz geçenlerde buluşacaktım ama regl olduğu için gelemeyeceğini söyledi sizce sevgilisiyle dışarıda vakit geçiremeyecek kadar sıkıntılı bir şey mi bu yoksa bahane olabilir mi?

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• bazen ağrılı oluoyo olabilirde ne bileyim ben yinede buluuyorum onu görmek için haftada birgün bululştugumuz için özlüyorum o yüzden görmek istyrm regl de olsam agrıda ceksem gidiyorum birgün hastaydım öğlen serum yedim bir saat snra onunla buluştum bilmiyorum bana göre böyle belkide benim karakterim budur dediğim gibi bazı kızların çok sancılı geciyo yataklara düşüüyo öyle oluyorsa onuda anlamak lazım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 16

• Büyük olasılıkla bahane.

0|0
    0|0
  • ilk günleri gercekten kötü oluyor insan kendini cirkin hissediyo kötü agri hic bisi cani istemiyor siniri bozuk oluyor bu yüzden dogrudur yani

0|0
    0|0
  • bahane değil çok ağır geçirenler var hastalik olanlar o rahatsızlık ile normal o zaman aralıklarında karşı taraf anlayışlı olmalı

0|0
    0|0
  • ilk gün ise evet sıkıntılı hemde aşırı derecede ;)

1|1
    0|0
  • İlk günü değilse bahanedir.

0|0
    0|0
  • sıkıntılı tbi..

haklı kız sonuna kadr

0|0
    0|0
  • Bahane diyen arkadaseni gebertirim:D

1|1
    0|0
  • ilk günyse ağrıdan duramaz sıkıntılı yani bahane değl

1|1
    0|0
  • bahane olduğunu düşünmüyorum anlayış göster o zaten toparlandığında seninle görüşecektir

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye göre değişir. Çok ağrılı ve zor geçeni de var, rahat geçeni de var. Bahane de olabilir ama ben pek bahane olduğunu sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • evden dışarı çıkamayacak duruma gelebiliyor bazı kızlar bahane olduğunu düşünmüyorum .

0|1
    0|0
  • Bazı insanların çok ağrılı oluyor ayağa zor kalkıyorlar o yüzden olabilir

0|0
    0|0
  • evet sıkıntılı, bahane değil

0|0
    0|0
  • Bahane değil kız haklı..

0|0
    0|0
  • eğer 3-4 günündeyse ve çok ağır geçiriyorsa kız ciddidir gelemez sık sık kontrol etmesi gerekir

0|0
    0|0
  • baya sıkıntılı hemde ağrılardan yürüyemeyecek hale bile gelebiliyosun değil dışarı çıkmak yataktan kalkmak istemiyosun hak ver sevgiline :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• az anlayışlı ol ohüz. :)

1|1
    0|0
  • pantolonuna bulaşmasından korkuyodur

0|0
    0|0
  • hepsi bahane :P

0|0
    0|0