Kapat

Gülerken ses seviyesi yüksek olanlardan mısınız ya da hiç farkedemeyenlerden misiniz ?

Özellikle toplum içinde yüksek sesle gülenlere karşı bakışınız nedir ? Gülerken kendi sesinizin farkında mısınız ? Kafelerde oluyorlar, sahilde otururken oluyorlar, toplu taşıma araçlarında oluyorlar kısacası her yerde olabiliyorlar. Şu anda karşı apartmanlardan bir tanesinin balkonunda anıran bir kaç kadın var :D Bütün mahalle dinliyor.

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• hoş karşılamıyorum.

baskalarının dönüp bakmasına sebep olacak şekilde abartılı davranıslar her zaman itici gelmiştir.

0|1
    0|0
    • Aynen. Yahu sahilde yürürken sessizliğin içine edenler var :S Herkes dönüp bakıyor hiç anlamıyorlar bile :S Dikkat çekicem diye rahatsızlık verdiklerinin farkında değiller.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Sesli gülmem gülenlere de şaşırıyorum nasıl başarıyorlar :)

0|1
    0|0
  • :)) o kadarda delı gıbı gulmem ama iyi gülerim :))

0|1
    0|0
  • ortamına göre değişiyor.yakın arkadaşlarımın yanındaysam nasıl güldüğümü bile bilmem.onlarda bana bakıp gülerler :D

0|1
    0|0
  • Yakınımdakilerin duyacağı kadar , böğürmeyi pardon bağırmayı sevmiyorum :S

0|1
    0|0
  • sesim oldukça gürdür ama dışarıdayken bir balans tutturuyorum.

0|2
    0|0
  • hoh hoh hoh göbekten gülerim :)

0|1
    0|0
  • çok sessiz konuşurum çok gülerim ama

0|1
    0|0
  • Gülmeyi çok severim..

Çok samimi arkadaşlarımın yanında kendimi kaybediyorum bazen.. <3

0|1
    0|0
  • Sesli değilde bazıları bildiğin höykürüyor ya :)) Hiç sevmem :/

0|1
    0|0
  • Gülmeyi seviyorum

Bazen taniyamiyorum kendimi:D

0|1
    1|0
  • bazen kaciyor bendede ama aklima gelince hemen dikkat ediyorum :) malesef sesli gülüyorum :D güldükce gülesi geliyo insanin haha

0|1
    0|0
  • valllaa öyle bir sesli gülüyorummkiii bzen arkadaslarım ıcındekı canvrr cıktı yıne dııp benımle guluyorlar geçen öyle bir guldum ki sınıfın bır ucndaydım kapıdakı nobetcı ogretmen nekadar guzel ve içten guluyorsun sen öyle demıstıı :D:D:DD: >3

0|0
    0|0
    • Gizli yazmana gerek yoktu ya :) Öğretmenin ne kadar sabırlıymış ben olsaydım epey bir nasihat çekerdim.

• sabırlı :D bence hoşna giti :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendim bile zor duyarım.

0|1
    0|0
  • Bağıra bağıra gülmem ..

0|1
    0|0
  • Genelde tebessüm olur suratımda ama bazen çok komik bişey olunca ahahahahananı avradını diye cıkar gider. :D:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...