Alttaki yazi hakkindaki dusunceleriniz ?

Kadinlardan uzak durmak

Onları görmezden gelin umursamayın ilgilenseniz dahi belli etmeyin..onlara asla "ahanda bir salak daha güzelliğime kapıldı" diye düşündürmeyin gerekiyorsa aşagılayın hakaretler edin en güzel en anlamlı jestler sözler bile onlara edilen bir hakeret kadar değerli değildir onların güzelliğini görmezden gelin

onları sevmeyin aşık olmayın sevsenizde aşık olsanızda belli etmeyin içinize gömün onlara iltifatlar etmeyin güzel sözler söylemeyin onlara jestler yapmayın çünki onlar için bir degeri yoktur alışıktırlar sıradan gelir onlara onları sevmek sadece size acı verir başka birsey değil..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• insanoğlu anlayamadığı herşeyden korkar. Burda yazanlar kısmen doğru olduğu gibi genellikle işe yaramaz. Herşeyin bir kıvamı var onu tutturmak gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başlık hatalı. Bu şekilde kadınlardan uzak durmazsın, onları uzak tutarsın. Olayı g.tünden anlamak budur.

0|0
    0|0
  • aynen oyle bunu her zaman soyluyorum..

uzun lafın kısası kaçan kovalanır...

0|0
    0|0
  • Hangi insan itilmekten,hakaretten haz alır ki oldukça boş bir düşünce .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yalan la bu sakın inanmayın

okudum bende bunu çıktım sokakta yürürken baktım taş gibi hatun gelior

dur lan dedim durdu, bastım tokadı. aşıkmıyım sanıosun la dedim

esnaf sopalarla saldırdı, kız hastaneye bile gelmedi ziyarete :(

0|0
    0|0
  • Ben uzak duramıyorum - + yı çekiyor sanırım hah ! <33

0|0
    0|0
  • Şimdi sen bunları diyorsun da, bir gün öyle biriyle karşılaşırsın ki bu yazdıklarını silesin gelir, hatta kendini de silesin gelir... Her kadın aynı değil

0|0
    0|0
  • Bunlar kalıplaşmış taktikler. Her zaman işe yaramaz. En iyi yöntem kişinin kendi belirlediği yöntemlerdir.

0|0
    0|0
  • harika doğru bir söz dene gör :)

0|0
    0|0
  • Harbi mi la? :)

0|0
    0|0
  • Neden yalniz oldugun belli:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...